oferty specjalne na sierpień

Czas uciec od palącego letniego słońca, a trudno o lepszy pretekst niż sierpniowa fala promocji!

Załóżcie okulary przeciwsłoneczne i rzućcie okiem na mieniące się w słońcu wydarzenia, których nie będziecie chcieli przegapić w nadchodzącym miesiącu, takie jak Międzynarodowy Dzień Kota i możliwość zdobycia kocich elementów personalizacji, huczne obchody 12-lecia World of Tanks, epickie starcia w Linii frontu i wiele więcej!

Pamiętajcie, że podsumowanie miesiąca nie jest kompletnym przeglądem i niektóre szczegóły mogą ulec zmianie.

Nadchodzące promocje i wydarzenia

Wierzchołek drzewa

Od 5 sierpnia do 5 września: Wykorzystajcie obie odsłony wydarzenia Wierzchołek drzewa, które rozpoczną się w tym samym czasie. Więcej pojazdów, więcej zniżek i więcej nagród przez cały miesiąc.

Wesprzyjcie swoją drużynę szybkostrzelnym i mobilnym XAMX 50 B ze szczytu francuskiej linii pojazdów ciężkich.

Siejcie spustoszenie w niszczycielskim i niemal niemożliwym do przebicia XT110E3, który stanowi zwieńczenie amerykańskiej linii niszczycieli czołgów.

Międzynarodowy Dzień Kota

Od 5 do 9 sierpnia: Rzućcie się na te mruczące wydarzenie specjalne, aby uczcić kocich przyjaciół człowieka, i wykonajcie misje, aby zdobyć naklejki i kamuflaże w kociej tematyce.

W SKRÓCIE

Naklejka Lucy

Urodziny World of Tanks

Od 12 do 22 sierpnia: Świętujcie 12. rocznicę Waszej ulubionej pancernej gry korzystając ze zniżek, wypełniając misje, podziwiając okolicznościowy garaż i ciesząc się innymi urodzinowymi niespodziankami!

W SKRÓCIE

Lepszy kurs wymiany elitarnych PD na wolne PD

Automat do gier

Od 12 do 14 sierpnia: Poznajcie nowy sposób rozgrywki dzięki ostatniej iteracji Automatu do gier. W trzeciej odsłonie zanurzycie się w ciszy i spokoju dzięki modyfikatorom, które sprawią, że Wasze bitwy będą bardziej odprężające.

WIĘCEJ INFORMACJI 

Miesięczne Twitch Drops

Nowy sklep od 15 sierpnia do 14 października: Zdobądźcie nagrody, na których Wam zależy dzięki ustalonemu zestawowi 4 kampanii Twitch Drops, z nowymi misjami w każdy poniedziałek oraz zupełnie nowiuśkimi misjami weekendowymi w każdy piątek. Otrzymujcie żetony w zamian za oglądanie oficjalnych kanałów World of Tanks oraz partycypujących streamów i spersonalizujcie swoje nagrody w Sklepie Twitch Drops. Wydajcie je od razu, na przydatne przedmioty w grze lub oszczędzajcie z myślą o fantastycznych nagrodach, takich jak style 2D oraz pojazdy premium!

To ostatnia szansa, aby zebrać i wymienić żetony z lipcowych misji na aktualnie oferowane nagrody. Zdobądźcie upragnione przedmioty przed zresetowaniem sklepu, które nastąpi 15 sierpnia, 07:00 CEST (UTC+2).

Promocje 2x i 5x PD

Od 15 sierpnia do 19 sierpnia: Podwójne PD za zwycięstwa w pojazdach poziomów IV-X. Ruszajcie do bitwy i badajcie nowe pojazdy drzewa technologicznego i moduły pojazdów!

Od 19 do 22 sierpnia: Zdobywajcie jeszcze więcej PD dzięki codziennej premii 5x PD za pierwszą wygraną.

W SKRÓCIE

5x PD za każde pierwsze zwycięstwo

Finały WoT7

Od 18 do 19 sierpnia: Dołączcie do oficjalnego angielskiego kanału World of Tanks na Twitch aby śledzić emocjonujące bitwy w streamach finałów WoT7 i zdobywać Twitch Drops. Dropy będą włączone, gwarantując nagrody w zależności od tego, jak długo oglądacie.

Linia frontu

Od 20 do 29 sierpnia: Drugie otwarcie dla Linii frontu w 2022 roku! Weźcie udział w epickich bitwach 30 na 30 i zdobądźcie najcenniejsze nagrody, w tym obligacje, w jednym z najbardziej ekscytujących trybów w World of Tanks.

Wyzwanie weekendowe

Od 26 do 29 sierpnia: Wypełniajcie powtarzalne misje wyzwań weekendowych, aby zdobyć duże materiały eksploatacyjne.

W SKRÓCIE

Duże zestawy naprawcze

Wydarzenia ciągłe

Prime Gaming: Warhammer 40,000

Do 26 sierpnia: Zanurzcie się w uniwersum Warhammera 40,000 z najnowszym pakietem Prime Gaming. Darmowe prezenty są już dostępne z łupów Prime Gaming na Twitchu, więc nie przegapcie naklejek, nowego medalu, dowódcy i nie tylko. Odwiedźcie portal, by uzyskać więcej szczegółów!

ZA IMPERATORA!

Sezon VIII Przepustki bitewnej

Do 31 sierpnia: zdobywajcie góry nagród — w tym wyposażenie z nagród, unikalnych członków załogi i progresywne style 3D – w ramach VIII sezonu Przepustki bitewnej.

Sezon VIII jest efektem twórczej współpracy pomiędzy World of Tanks i Warhammerem 40,000. Jego fabuła osadzona jest w ponurej i mrocznej przyszłości, gdzie ludzkość toczy niekończący się konflikt z heretykami, mutantami i kosmitami. Trzech dowódców z różnych frakcji dołączy do Was, gdy ukończycie odpowiednie rozdziały. Przeczytajcie przewodnik, aby dowiedzieć się więcej!

ODKRYWAJCIE MROCZNĄ PRZYSZŁOŚĆ

To Wasza ostatnia szansa, aby zdobyć nagrody z VIII sezonu Przepustki bitewnej i wydać zgromadzone punkty w sklepie. Żetony Przepustki bitewnej przechodzą na kolejny sezon.

Program rekrutacyjny 2.0: Sezon 10

Od 26 maja: 10. sezon Programu rekrutacyjnego rozpoczęty. Rekrutujcie nowych graczy, reaktywujcie starych znajomych i wypełniajcie kontrakty, by wygrać więcej nagród, grając razem. Przeczytajcie przewodnik, by dowiedzieć się więcej oraz zobaczyć listę pojazdów premium dla dowódców i rekrutów.

WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY

Nagrody za staż w grze

Od 25 listopada 2021 r.: Świętujmy kolejny wspólnie spędzony rok! Po prostu zalogujcie się do gry od dzisiaj do listopada 2022 roku, by odebrać Zasłużoną nagrodę. Możecie też wybrać swoje własne nagrody! Oprócz standardowych przedmiotów w grze otrzymacie też specjalne żetony, który można wymienić w sklepie gry na to, co Wam się najbardziej spodoba.

WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY 

Wspaniałe wydarzenia sierpnia sprawią, że długo o nim nie zapomnicie. Dołączcie do nas na obchody urodzin, Linię frontu i nie tylko. Zaglądajcie na portal regularnie, by być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami!

ź: WoT

2.5 6 votes
Oceń wpis:
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Jisaburo Ozawa

Cisza o IV etapie BP. Powiedzą o nim w ostatniej chwili albo będzie normalny maraton na przełomie sierpnia i września.

Kules3

Na filmie jest powiedziane że wierzchołek na e3, a na stronie e4, lol