oferty specjalne na marzec

Wraz z marcem nastaje nowy sezon i nie mówimy tutaj wyłącznie o wiośnie. Podczas gdy dni staja się coraz dłuższe, a słońce wygrywa coraz więcej bitew z zimnem i szarzyzną, możecie dowieść raz jeszcze swoich umiejętności na Lini frontu i w mnóstwie innych wydarzeń specjalnych.

Wydarzenia specjalne marca

Wierzchołek drzewa

5–20 marca oraz 20 marca–5 kwietnia: Wiemy, że mówiliśmy to samo w zeszłym miesiącu. Ale tym razem jesteśmy całkiem spokojni o to, że pierwsza połowa marca końcu ujrzy szwedzkie czołgi ciężkie aż do poziomu X z Kranvagn w roli główniej. I, jeśli to ma jakieś znaczenie, drugie wydarzenie specjalne najprawdopodobniej skoncentruje się na niemieckich czołgach średnich, aż do Leopard 1. Bez wielkich obietnic, ale jesteśmy tego pewni na 95%.

Wybierz swój poziom trudności

7-10 marca: Jaka jest wasza ulubiona klasa czołgów? Działa samobieżne się nie liczą! W nazwie pojazdu musi być „czołg”. Bez względu na odpowiedź, to wydarzenie specjalne wystawi Was na próbę. Ale czy macie to, co konieczne do królowania na polach bitwy?

W SKRÓCIE

Do 2,5x PD

Podkręć swoja kolekcję

14–17 marca: Dodajcie odrobinę wyrafinowania do Waszych kolekcji z obniżkami na różne pojazdy i miejsca w garażu.

W SKRÓCIE

50% zniżki

Dzień Świętego Patryka

21–24 marca: Szczęście Irlandczyków przyniesie zatrzęsienie obniżek i nagród dla Was i Waszych załóg.

W SKRÓCIE

2x doświadczenie załogi

Gorączka PD

28–31 marca: Pierwsze dni wiosny będą wyjątkowo ciepłe z tym uwielbianym wydarzeniem specjalnym.

W SKRÓCIE

PD w koło

12 Odpowiedzi do “oferty specjalne na marzec

 1. > “Jaka jest wasza ulubiona klasa czołgów? Działa samobieżne się nie liczą! W nazwie pojazdu musi być „czołg”. ”

  Pojazd kołowy to też nie jest czołg… Oby WG faktycznie sięgnęło po rozum do głowy i nie dało im bonusów

  1. niszczyciel CZOŁGów czyli ma w nazwie czołg…poza tym nie ma czegoś takiego jak działa pancerne…
   są działą samobieżne oraz niszczyciele czołgów bądź łowcy czołgów natomiast działa pancerne nie istnieją wiec nie przyznajemy punktów za twoją wypowiedz.

    1. a czy ma cechy wspólne dla czołgu? bo wszystkie działa samobieżne jak i czołgi mają cechy wspólne……. różnicą jest ich przeznaczenie….bo jak chcesz kontynuować zart to czołgista tez ma czołg w nazwie wiec czołgista tez jest czołgiem…..

    1. Jak równiez StuG(SturmGeschutz) działo pancerne,Ferdinand,Hetzer i cała reszta.Paradoksalnie niszczyciel moze byc działem pancernym ale nie kazde działo moze byc niszczycielem :)

Dodaj komentarz