oferty specjalne na luty

Kupidyn już tylko czeka, by połączyć ludzi wieczną miłością! Oprócz corocznej oferty specjalnej w Walentynki przygotowaliśmy wiele innych ekscytujących wydarzeń, w których możecie wziąć udział. Ale dość gadania – oto ekskluzywny wgląd w nasze oferty specjalne w lutym:

Księżycowy Nowy Rok
1–28 lutego: Już wkrótce rozpocznie się Rok Świni! Z tej okazji będziecie mieli okazję wygrać mnóstwo doświadczenia i materiałów eksploatacyjnych. Wystarczy, że ruszycie do bitwy w Waszych ulubionych chińskich pojazdach!
DO ZDOBYCIA: 3x PD za zwycięstwo czołgami chińskimi

Wybierz swój poziom trudności
2-4 lutego: Od szeregowca do majora, wybierzcie swój poziom trudności w tej ofercie specjalnej pełnej wielkich wyzwań dla każdego typu pojazdów.
DO ZDOBYCIA: Misje zapewniające do +150% PD za bitwę

Wysiłek zespołowy
5-8 lutego: Dmijcie w róg wojenny! Czas zebrać najlepszych czołgistów w plutony lub klany by odblokować wielkie nagrody!
DO ZDOBYCIA: 2x PD załogi za bitwę

Trening
9–11 lutego: Czas na trochę ruchu z tą nową ofertą specjalną, w której nagrody rosną wraz ze zdobywanymi żetonami!
DO ZDOBYCIA: Rezerwy osobiste

Walentynkowa oferta specjalna
14–17 lutego: Czas na wyznanie swoich uczuć, Dowódcy! Sprawcie sobie przyjemność dzięki dużym zniżkom, czekoladzie oraz mnożnikiem 4x PD!
DO ZDOBYCIA: 4x PD za pierwsze zwycięstwo dnia

Zadbaj o swój czołg
16–18 lutego: W tym roku wydłużymy magię Walentynek, by dotknęła też Wasze ulubione pojazdy w postaci rezerw osobistych, materiałów eksploatacyjnych i wyposażenia!
DO ZDOBYCIA: Wyposażenie!

Załoga jest najważniejsza
19–22 lutego: Spokojna głowa, bo luty nie będzie skupiony tylko na czołgach. Ta nowa edycja dobrze znanej oferty „Załoga jest najważniejsza” powraca, by zachować równowagę między pojazdami a załogami, które je prowadzą!
DO ZDOBYCIA: 3x PD załogi za bitwę

Gorączka PD
23–25 lutego: Gorączka znów się nasila. Przygotujcie tabletki, uruchomcie silniki i pilnujcie się, by PD nie uderzyły Wam do głowy!
DO ZDOBYCIA: Zbierajcie ogromne ilości PD

Gotów do walki
26 lutego – 1 marca: Ruszajcie prosto do bitwy i wypełniajcie serie misji, w których znajdziecie wielkie wyzwania i mnóstwo nagród.
DO ZDOBYCIA: Wyposażenie!

0 0 votes
Oceń wpis:
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
_P_A_N_T_H_E_R_

A co z wierzchołkiem drzewa na luty? ;(

Roophert

Ho ho ho, no to szykuje się dla mnie chiński miesiąc. Do expienia mam 110 (w kierunku 113 i Wz), T-34-2, może i TDki zacznę? x3 za każdą wygraną bitwę to ogromny boost.

a1x2c3v4

A dodaj do tego jeszcze rezerwy osobiste i ewentualnie konto premium…

Albert Wesker

tylko weź wygraj każdą bitwę w randomie xDDD

Fonekxx

Pomyśl o graniu na niskich tierach teraz nigdzie nie ma niskich tierów, a ludzie z roku na rok grają najwidoczniej coraz bardziej bezmyślnie bo to jest dla mnie niewyobrażalne ludzie nie jeżdżą do przodu, nie robią tego kampią ta gra cofa się w rozwoju. Teraz żeby robić dobry wynik trzeba być ostatnią ku**ą i kampić za botami tak się gra pod statystyki i wtedy jesteś bogiem tej gry. Nie jedziesz do przodu jedziesz za kogoś dlaczego tak się ta gra zje***ła? Nie wiem, szkoda.