oferty specjalne na grudzień

Zbliża się koniec lat 2010, ale nie panikujcie: grudzień, jak zawsze przyniesie wiele niespodzianek i fantastycznych atrakcji. Oto, co napotkacie w Waszej ulubionej grze w dwunastym miesiącu! Wypatrujcie jeszcze więcej atrakcji, nasz Kalendarz adwentowy i inne wydarzenia na koniec roku powrócą już wkrótce.

Wydarzenia grudnia

  • Pierwszy tydzień obchodów

3–9 grudnia: rozpocznijmy ten miesiąc tygodniem pełnym wrażeń. Wypełnijcie nowa serię łańcuchów misji, aby zdobyć wspaniałe fanty.

W SKRÓCIE

Rezerwy osobiste i nie tylko

  • Odświętne załogi i wygląd

7–9 grudnia: nawet Wasze czołgi nie zostaną pominięte przy rozdawaniu prezentów; dzięki temu wydarzeniu Wasz pojazd może otrzymać swetr-kamuflaż zrobiony przez babcię, a także premie i zniżki!

W SKRÓCIE

3x PD załogi za zwycięstwa

  • Świąteczne doświadczenie

14–16 grudnia: grajcie i wygrywajcie góry PD w tym nowym wydarzeniu podbijającym wartość Waszych wygranych przez ten weekend.

W SKRÓCIE

Podwójne PD za każde zwycięstwo

  • Wesołych Świąt i Szczęśliwych Zniżek

21–27 grudnia: kto powiedział, że bożonarodzeniowe prezenty muszą być drogie? Dodajcie do swoich garaży jeszcze więcej przedmiotów dzięki zniżkom!

W SKRÓCIE

Wspaniałe zniżki na pojazdy i nie tylko

  • Zdobądźcie swój świąteczny łup

26–29 grudnia: pod naszą wirtualną choinką znajdziecie jeszcze więcej prezentów dzięki temu wydarzeniu.

W SKRÓCIE

Świąteczny łup, za darmo

  • Szczęśliwego Nowego Roku

28 grudnia–1 stycznia: hucznie zamkniemy ten miesiąc i wejdziemy w nowe dziesięciolecie dzięki temu wydarzeniu oferującemu świetne zniżki i dodatkowe bonusy!

W SKRÓCIE

Wspaniałe zniżki dla załogi

Do boju!

14 Odpowiedzi do “oferty specjalne na grudzień

      1. Dekady ustala się tak samo jak wieki, a to z tego powodu że nie było roku 0. Pierwsza dekada n.e. rozpoczęła się 1 roku n.e. a zakończyła wraz z końcem roku 10. Druga dekada rozpoczęła się wraz z początkiem 11 n.e. i tak się to dzieje do dzisiejszych czasów

Dodaj komentarz