NewMultiShow: stream z Parimem

W dniu dzisiejszym na kanale Multiego (YT, Twitch) o godzinie 19:00 zacznie się stream z gościnnym udziałem Parima, który jest menadżerem polskiej społeczności World of Tanks na PC.
Podczas streama będziecie mogli zadawać pytania odnośnie aktualizacji 1.9, nowego balansu, czy też planów na 2020 rok. Dodatkowo do zgarnięcia będzie 5 kodów na 14 dni premium WoT.

17 Odpowiedzi do “NewMultiShow: stream z Parimem

  1. W dniu dzisiejszym to analityczny (czyli złożony z kilku słów) odpowiednik wyrazu dziś / dzisiaj. Jest to wyrażenie charakterystyczne dla stylu urzędowego, który obfituje w takie wielowyrazowe połączenia, np. uiścić opłatę, dokonać podziału.
   PS Pies jak nie ma co robić to liże się po jajach.

 1. „Podczas streama będziecie mogli zadawać pytania odnośnie aktualizacji 1.9”
  Każde pytanie 5 zł.
  @DoM1N po co ta informacja żeby jeszcze mu dać więcej oglądalnośći ?(czyli sprawdzeniu statystyk za kasę)
  Gdyby była informacja że :
  Podczas streama będziecie mogli zadawać pytania NA CZACIE odnośnie aktualizacji 1.9,
  to by było ok
  Pozdrawiam

 2. Jesli ktoś nie wie, to podpowiadam , że Multi oferuje także naukę gry w wot (lub ogólnie asystę w plutonie) w cenie 80 pln za 1 godzinę. Info znalazłem na yt pod strumykiem. 5 zł za staty to pikuś.

  PS. Jesli was bolą poślady i uważacie, że to nieetyczne, to zamiast pierd..lenia-biadolenia napiszcie, CO JEST NIE TAK z tym multim. Bo ja nie wiem… Gdyby próbował brać kasę za pielęgnację paznokci lub montaż instalacji elektrycznej, to byłoby nie fair, bo na tym na pewno się nie zna.

  1. Nie chodzi nawet o samo zarabianie bo inni streamerzy wychodzą w te klocki lepiej, ale o to w jaki sposób to robi. Gnojki mu wpłacają 5 zeta za coś, co można samemu zrobić, wchodząc na WoT Life, patrząc- mam tyle WN8 i tyle WR ogólnie i na pojazdach. Potem wracam na stronę stronę główną, tam jest legenda i co jakie kolory oznaczają. Aha, jestem przeciętny, czyli muszę się przyłożyć i kręcić lepsze wyniki. Ale „smalec”, jak się go popularnie określa, na tym tylko korzysta i jest personifikacją WG- zachłannej na kasę organizacji. Do tego stopnia że sprawdzał statsy i przyjmował donejty podczas streamu na kanale WoT Polska… Pomijając to że do jego klanu trzeba „dać wpisowe” a jego klanowicze to stan umysłu.
   Poza tym dla wielu jest irytujący i zachowuje się jak pajac. Jak pojechał do siedziby WG do Paryża to tylko wstydu narobił, a przez takiego jednego delikwenta inni wyrabiają sobie opinię o całej społeczności. Wyobrażasz sobie wchodzić do WoT-a i czytać na czacie o „polskich gamoniach od multiego”?

Dodaj komentarz