misja indywidualna: karta bitewna

Sprawdźcie maile, bo być może otrzymaliście Kartę bitewną, która ważna jest tylko przez 7 dni od daty otrzymania maila i polega na wypełnianiu prostych misji; za zebranie 20 pieczątek można otrzymać 14 dni konta premium.

Kartabitewna

BYWALEC ŚWIATA CZOŁGÓW
Jesteś naszym lojalnym czołgistą od długiego czasu, dlatego dodaliśmy do Twojego konta Kartę bitewną.

Jesteś wybrańcem.
Wypełniaj misje, by zbierać pieczątki i nagrody, w tym materiały eksploatacyjne premium i rezerwy osobiste.

Za zebranie 20 pieczątek otrzymasz główną nagrodę:
14 dni dostępu do konta premium World of Tanks.
Zaloguj się do gry i sprawdź swoje misje!

Uwaga: Ta oferta będzie dostępna przez 7 dni od czasu otrzymania tego maila

TY wotank

9 Odpowiedzi do “misja indywidualna: karta bitewna

  1. Nie wiem kto to ten Mateusz ale mgr to nie tytuł naukowy i nie zamieszcza się go przed nazwiskiem:), no chyba że ma się jakieś kompleksy….
   Co do samej misji w kliencie gry pisze że w 20 dni trzeba zdobyć 20 pieczątek. Można zdobyć 2 pieczątki dziennie w sposób jak pisałem wyżej. Nagroda to 14 dni premki i za każde 2 pieczątki jakieś wyposażenie premium czy coś takiego.
   Szkoda że kryteria przyznania misji nie są podane – ja mam ok 13k bitew, gram regularnie 1-5 bitew dziennie. Jakiego koloru mam staty nie wiem bo mnie to nie obchodzi, klasyfikacja osobista w grze ok 6500. Misję dostałem w piątek a wtedy dałem czadu – kupiłem 2 zgrzewki browarów i grałem cały dzień, taki relaks sobie zrobiłem.
   Nie wiem czy to ma znaczenie ale na grę nie wydałem ani złotówki a jak niedawno przyznali te 14 dni premium na coronawirusa to grałem intensywnie żeby nabić kredytów. Może chcą mnie skłonić żebym znowu bardziej intensywnie pograł?

Dodaj komentarz