kalendarz adwentowy 2019

Nadszedł czas świątecznych cudów! Czeka Was cały miesiąc miłych niespodzianek. Pierwszego grudnia otrzymacie specjalną misję. Drugiego grudnia otworzą się 1. drzwi kalendarza adwentowego World of Tanks! Każdego dnia pojawi się nowa oferta. Nikt nie wie, co i kiedy się pojawi. To niespodzianka. Kalendarz adwentowy: kolejny powód, by pokochać zimę!

2020?!

Nie wiem dlaczego WG zawsze oznacza swoje wydarzenia rok do przodu, dla mnie to kalendarz adwentowy 2019 i tak też będę go oznaczał; to samo dotyczy Operacji Świątecznych.

Sezon świąteczny lada chwila rozpędzi się na całego, a mało która okazja jest w stanie wprawić Was w świąteczny nastrój tak skutecznie jak Kalendarz adwentowy. Odpalamy dużą świąteczną wyprzedaż w World of Tanks, więc szykujcie się na pochwycenie świetnych okazji i wzbogacenie Waszych kolekcji opancerzonych bestii nowymi stalowymi łowcami!

Kalendarz adwentowy 2019

Od 1 grudnia, 2019, 06:00 UTC do 1 stycznia, 2020, 06:00 UTC

Przed nami cały miesiąc wypełniony miłymi niespodziankami!

Atrakcje Kalendarza adwentowego ruszają 1 grudnia i potrwają do 1 stycznia, obsypując Was wyjątkowymi 24-godzinnymi ofertami przez miesiąc .

Każdego dnia otrzymacie dostęp do jednej świeżej okazji w Waszym kliencie gry i dodatkowych ofert w sklepie premium. Każda oferta dzienna będzie zawierała pojazd-niespodziankę. Przygotowaliśmy dla Was sporo specjalnych niespodzianek, więc odwiedzajcie Kalendarz adwentowy każdego dnia! Na tym etapie możemy zdradzić tylko tyle, że oferty będą naprawdę atrakcyjne, dlatego też opłaci się być czujnym!

Jak dotrzeć do Kalendarza adwentowego

Możecie sprawdzać naszą ofertę dnia na jeden kilka sposobów:

1. Uruchomcie World of Tanks i zalogujcie się na Wasze konto—Kalendarz adwentowy otworzy się

2. Otworzycie go również klikając interaktywny baner w zakładce wydarzeń specjalnych .

3. Kliknijcie na specjalne stanowisko 3D w Waszym garażu.

Nie przegapcie misji!

Wraz z dziennymi ofertami-niespodziankami, otrzymacie nową misję bojową każdego dnia zimowej wyprzedaży. Rozgrzeją Was od środka i nagrodzą przedmiotami w grze. Misja będzie dostępna na ekranie wyprzedaży; aby ją wypełnić należy kliknąć przycisk „akceptuj”.

Rekompensata

Jeśli w kliencie gry kupisz czołg, który już posiadasz, otrzymasz za niego rekompensatę równą jego cenie w złocie, miejsce w garażu i darmowe 5x PD za pierwsze 25 zwycięstw.

Kalendarz Wargaming Store

Wiecie, co jest nawet lepsze od kalendarza adwentowego? Dwa kalendarze adwentowe! Odwiedźcie zatem sklepową wersję wydarzenia, by odkryć więcej niespodzianek. Każdego dnia otworzy się nowe okienko z nową okazją w postaci ofert specjalnych i zniżek na przedmioty World of Tanks!

KALENDARZ ADWENTOWY SKLEPU

Zaglądajcie do Kalendarza adwentowego dzień w dzień i korzystajcie z najbardziej lukratywnych ofert!

7 Odpowiedzi do “kalendarz adwentowy 2019

 1. Hej.
  Potrzebuje pomocy. W artykule: https://www.dom1n.com/newsy/tank-rewards-edycja-listopadowa/ pisaliście, że nagrody można odbierać do 30.11.
  („Pomimo że wydarzenie kończy się 26 listopada możecie wybierać Wasze nagrody od chwili rozpoczęcia wydarzenia do 30 listopada, 06:00 CET (UTC+1).”)
  Mimo to wchodząc na ten link wyświetla mi już przygotowanie do edycji grudniowej. Gdzie można odebrać nagrody z poprzedniej, bo mam jeszcze do odebrania IV poziom na 7 dni premki?
  Pozdrawiam. :)

  1. Też właśnie dzisiaj sobie chciałem odebrać nagrody a tu dupa. Na stronie wota pisze „Pomimo że wydarzenie kończy się 26 listopada możecie wybierać Wasze nagrody od chwili rozpoczęcia wydarzenia do listopada, 06:00 CET (UTC+1).” Chyba już nie da rady odebrać.

    1. Support:

     Dziękujemy za kontakt.
     Niestety wystąpił błąd dotyczący możliwości odbioru nagród za „Tank Rewards”. Jesteśmy go świadomi, jednakże nie posiadamy aktualnie informacji, kiedy będziesz można odebrać zaległe nagrody.
     Przepraszamy za niedogodności, jednak obecnie możemy prosić jedynie o wyrozumiałość oraz odrobinę cierpliwości.
     Pozdrawiam serdecznie,
     Kamil

Dodaj komentarz