Gaminate i World of Tanks łączą siły!

Nowe produkty energetyczne sygnowane marką gry już w sprzedaży!

Firmy Wargaming i Gaminate, mają przyjemność poinformować o nawiązaniu współpracy. Jej efektem są nowe produkty energetyczne dla graczy, które wchodzą od dziś do sprzedaży detalicznej. Są to sygnowane marką World of Tanks shakery „Bring the H.E.A.T.” oraz “Shake to Reload”, specjalnie zaprojektowana duża puszka i mała saszetka oraz okolicznościowy Gift Pack (zestaw shaker + 3 saszetki).

image001

Gaminate produktem pochodzącym z Polski i wyjątkowym pod wieloma względami. Jego zadaniem jest dostarczać wysokiej jakości długotrwałą energię opartą na 12 aktywnych składnikach, zapewniających m.in. zwiększone skupienie i koncentrację, dlatego też idealnie nadaje się dla graczy, szczególnie tych sieciowych, gdzie skupienie jest mocno wymagane, aby osiągać możliwie najwyższe wyniki w rozgrywkach. Co bardzo ważne w swoim składzie nie zawiera cukru! 

Współpraca z firmą Wargaming i konkretnie ich flagowym World of Tanks to dla nas bardzo ważny i ekscytujący projekt. Oczekujemy silnej synergii, ponieważ łączymy siły z jedną z najbardziej znanych marek w branży gier. – mówi Robert Samaruk, współzałożyciel Gaminate.

World of Tanks to jedna z najpopularniejszych i najdłużej rozwijanych gier świata. Niedawno “czołgi” obchodziły swoje 12. urodziny. W grze jest ponad 600 maszyn różnych nacji z różnych zakątków świata (m.in.: USA, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Japonia, Chiny, Szwecja, Czechosłowacja, Włochy i Polska), odtworzonych z dbałością o szczegóły i zgodność historyczną. Bitwy są emocjonujące i wymagające koncentracji, w których wysoka dyspozycja to podstawa rozgrywanych starć.

image002

“World of Tanks to dynamiczna i angażująca gra. Zastrzyk energii od Gaminate na pewno przyda się w odnoszeniu kolejnych zwycięstw na wirtualnych polach bitew,” komentuje Yaroslav Polyanskiy, Licensing & Partnerships Manager w firmie Wargaming.

Sugerowane ceny detaliczne produktów Gaminate sygnowanych marką World of Tanks są następujące:

  • Shakery – 24,99 zł
  • Gift pack – 49,99 zł
  • Puszka 315g – 99,99 zł
  • Starter pack 3 x saszetka 10,5,g  – 19,99 zł

Współpraca przewiduje na starcie obecność na rynkach polskim i niemieckim. Wszystkie produkty są dostępne do kupienia w Wargaming Store oraz sklepie Gaminate.

Polska: 

Niemcy: 

ź: informacja prasowa

1 2 votes
Oceń wpis:
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
sebastianporeda22

już ludziom zaczyna brakować energii na tę gierkę i trzeba się szprycować gaminetami

Jisaburo Ozawa

Seta wódki poprawia wydolność intelektualną człowieka o 10%, poprawia się odwaga, zwiększa się refleks oraz odporność na stres i ból.

XysiekXYZ

Jak w tym pudełeczku będzie dołączony jakiś kod na pojazd to może ktoś się skusi.