Defence24: „szturmowszczyzna” w walce z koronawirusem

Rosjanie vs. koronawirus, a w tle sprzęt wojskowy.

Rosjanie w dość specyficznie, nonszalancko wręcz, traktują zagrożenie epidemią koronawirusa. Wydaje się, że zagrożenie zupełnie jest lekceważone m.in. przez rosyjski resort obrony. Komentarz redaktora Maksymiliana Dury.

8 Odpowiedzi do “Defence24: „szturmowszczyzna” w walce z koronawirusem

  1. Drogie dzieci nie pamiętacie i nie wiecie. To jest typowa ruska propaganda, chcą pokazać, My się Nie Boimy Niczego ani Nikogo. Oni zawsze tak robili od wieków poprzez II wojnę światową i czasu czerwonej zarazy (komuny) aż po dziś dzień nic się nie zmieniło. Propaganda.propaganda.propaganda.
    Propaganda w czasach drugiej wojny światowej niczym się nie różniła między III Rzeszą a ZSRR, jedynie kolor był inny. Putin jest dawnym czerwonym KGB- owcem. Czego wy się spodziewacie po ruskich ?
    Zaraz mnie ktoś oskarży o rasizm.

    A g….prawda Poczytajcie na tematy Historyczne a oczy wam się same otworzą.

  2. Nie chodzi o to co się gdzie dzieje tylko o to, że ,,władze” UE zniknęły. Potrafią tylko rozdawać nie swoje, brać kasę i wymądrzać się. W W. Brytanii nie dzieje się nic innego niż w pozostałych krajach Europy. A porównując do Włoch, Hiszpanii, Francji czy Niemiec to jeszcze nie jest tak źle. Mimo początkowego olania tematu. Krótko mówiąc ta cała UE w obliczu kryzysu absolutnie się nie sprawdza. A jak się pomyśli o pieniądzach jakie pożerają jej struktury to smutek ogarnia.

Dodaj komentarz