Czarny Rynek: SU-76I, cz.IV

Mamy oficjalne oświadczenie dotyczące wtopy WG podczas znanej oferty na Czarnym Rynku.

Niezmiernie nam przykro z powodu problemów, jakich musieliście doświadczyć podczas oferty SU-76i na Czarnym Rynku.

Gracze, którzy posiadali w garażu czołg SU-76G FT (standardowy chiński TD IV) w czasie trwania oferty nie mogli zakupić wyjątkowego czołgu premium SU-76i. Niestety, ze względu na wyczerpanie ograniczonego limitu dostępnych maszyn oraz “dzikiej natury” wydarzenia, nie będzie dodatkowej możliwości nabycia maszyny.

Mamy nadzieję, że przyszły Czarny Rynek (o ile taki będzie) obędzie się bez podobnych problemów.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Unnamed

25 Odpowiedzi do “Czarny Rynek: SU-76I, cz.IV

   1. A wg Ciebie co maja napisac i zrobic? Przykro nam ze bezmyslni gracze nawet nie dostrzegli pomylki tylko klikali jak debile KUP? Pokrzywdzeni dostali swoje pojazdy a bledy sie zdarzaja. Swoja droga to bylby niezly troll wrzucic czolg drzewkowy specjalnie zeby bezmozgie zombie sobie pokupowaly za golda :) Popatrzcie ilu debili nawet sie nie zorientowalo tylko bez refleksji kliknelo :D

  1. KTO nic nie robi, ja oceniam na minus mniej ofert za srebro, jak wpadka to brak rekompensaty w porównaniu do poprzedniej edycji gdy też była wtopa. Bardzo podobały mi się rozkazy szkoda że tylko 3, stałem na misjach na t55a bo nie robiłem misji na arcie a rozkazy zdobyte trzymałem na obj260 teraz zrobię obj260 dość szybko. jakby bylo więcej tych rozkazów drugie 3 to na pewno bym kupił

  1. Ile masz lat, że pozwalasz sobie na tak idiotyczne porównania? NKWD przychodziło do osób, które ich oglądać nie chciało. Natomiast ty sam z własnego wyboru grasz w tę gierkę – nikt ci spluwy do skroni nie przystawił. Więc nie zachowuj się jak skończony idiota. Nawet jeśli masz tylko 12 lat.

 1. Czy nie da się ich pozwać do sądu za wprowadzenie konsumenta w błąd? Przecież nie takie sprawy już były. Kupujesz coś i dostajesz zupełnie inny produkt, to oszustwo. W ArcheAge umieli się postawić i mimo, że sprawa się ciągneła dosyć długo, to w końcu swoje wygrali. Wyobraźcie sobie, że kupujecie przez Internet pantofle, a dostajecie glany. Glany są fajne ale czy to nie zmienia faktu, że ktoś was oszukał, bo akurat potrzebowaliście pantofle?

  1. Technicznie to Twoje konto w WoT i każdej innej produkcji od WG nawet nie należy do Ciebie, Ty jesteś tylko jego najemcą/dzierżawcą. I mogą Ci w dowolnym momencie skasować konto bez podania jakiegokolwiek uzasadnienia. Bo o tak o, Iwanowi się nie podobało. Zabezpieczyli się po kilku wpadkach na serwerze NA, a jak wiadomo w Ameryce się nie patyczkują i lubią sądować, co niekoniecznie pasuje WG bo z każdym nieprzychylnym wyrokiem muszą płacić rekompensatę w prawdziwych pieniądzach.

   1. Tak na marginesie – to, że ktoś ci wynajmuje mieszkanie nie oznacza, że w każdej chwili może do niego wejść i zrobić wielka, brązową kupę na środku. To odnośnie “skasowania” konta wot.
    Tak na marginesie No 2 – sprawę do sądu można wnieść, ale po co, skoro wyroku doczekasz się za kilka lat, gdy już będziesz miał w d#pie wota.

    1. Ch..we porównanie wrzuciłeś.
     WOT to bardziej jazda taksówką niż wynajem mieszkania. Dopóki jesteś w środku, zapłacisz za kurs i nie przegniesz rzygając po pijaku to złotówa cię nie wyrzuci z auta.

Dodaj komentarz