Aukcja: dzień piąty

Dziś w ofercie Aukcji pojawił się T54 Heavy Tank.

Zasady Aukcji

  • T54 Heavy Tank
  • Aukcja otwarta
  • Minimalna oferta: 10 500 złota
  • Ilość: 15 000 szt.

image

Przegląd T54 Heavy Tank: Nowy zawodnik robi hałas

Czy sprawdziliście już aukcję? To Wasza ostatnia szansa na zdobycie nowych, ekskluzywnych pojazdów premium wysokiego poziomu. Ostatni przedmiot jest dostępny do 19 lutego, więc wykorzystajcie okazję i przelicytujcie konkurentów, by zgarnąć tę wyjątkową ofertę.

T54 Heavy Tank

Ostatni przedmiot to nowość: T54 Heavy Tank. Nowy dodatek do popularnej kolekcji amerykańskich czołgów ciężkich wie, jak namieszać na polu bitwy.

Zobaczmy, dlaczego ten żółtodziób powinien przejechać z aukcji prosto do Waszego garażu!

Wyświetlone parametry dotyczą pojazdu, w którym każdy członek załogi ma poziom głównej kwalifikacji wyszkolony w 100%. Niektóre charakterystyki pojazdu można ulepszyć jeszcze bardziej dzięki premii dowódcy do poziomu głównej kwalifikacji, atutom i umiejętnościom załogi, a także specjalnym przedmiotom w grze.

1

2

3

4

Siła ognia

T54 Heavy Tank wyposażony jest w działo kalibru „tylko” 120 mm, ale spokojnie może mierzyć się z przeciwnikami wyposażonymi w potężniejsze uzbrojenie. Imponujące 450 PW uszkodzeń alfa dowodzi, że rozmiar nie ma znaczenia, a 240 mm przebicia zapewnia odpowiednią skuteczność. Po prostu zbliżcie się do celu, aby zminimalizować wpływ dużego rozrzutu, i patrzcie na topniejące PW wroga.

Najbardziej godną uwagi cechą uzbrojenia tego nowego czołgu ciężkiego jest niezwykle duży kąt opuszczenia lufy – aż 12 stopni, co jest najwyższą wartością dla tej klasy i poziomu. Gra z ukrytym kadłubem to bułka z masłem w przypadku tego amerykańskiego zabijaki, a każda kupa gruzu czy uskok terenu stanowi doskonałą osłonę.

Czas celowania wynoszący 2,8 sekundy i mizerna szybkość obrotu wieży nie pozwalają na szybkie strzały, więc najlepiej znajdźcie sobie odpowiednie miejsce na mapie, przyczajcie się i poczekajcie, aż przeciwnicy się zbliżą.

Żywotność

T54 Heavy Tank ma dobre 400 m zasięgu widzenia, co pozwala Wam obserwować pole bitwy i unikać zaskakujących ataków przeciwnika na Wasze flanki. Świadomość otoczenia jest ważna, ponieważ ten Amerykanin nie ma pancerza, którego można by się po nim spodziewać – szczególnie na burtach. 1700 PW to również nie jest wybitnie dużo, więc najlepiej unikajcie wymiany strzałów i walk w zwarciu.

T54 ma pełnić na polu bitwy funkcję progu zwalniającego, przeszkody zatrzymującej natarcie przeciwnika i broniącej kluczowych pozycji. 254 mm przedniego pancerza wieży wystarcza, by odbić nadlatujące pociski czołgów średnich, a nawet ciężkich przeciwnika. Pamiętajcie jednak o dużej i słabo opancerzonej wieżyczce dowódcy. To częsty cel, więc lepiej ustawcie się tak, aby go schować.

Mobilność

T54 Heavy Tank zachowuje się zgodnie ze swoją nazwą. To czołg ciężki, więc jego mobilność jest podobna do pojazdów tej klasy. Dzięki prędkości maksymalnej 34 km/h, przyzwoitym współczynnikom oporu terenu i wystarczającemu stosunkowi mocy do masy dostaniecie się w odpowiednie miejsce na polu bitwy. Jednak niska prędkość obrotu kadłuba sprawia, że trudno Wam będzie się wycofać lub uniknąć wymanewrowania przez zwinniejszych przeciwników.

Postarajcie się trzymać razem z innymi czołgami ciężkimi, aby osłaniać się nawzajem.

Wyposażenie

Wykorzystajcie poniższą konfigurację, by Wasz czołg osiągnął swój maksymalny potencjał.

ZALECANA KONFIGURACJA
Ulepszone wzmocnienie

Mechanizm dosyłający

Stabilizator pionowy
ALTERNATYWNA KONFIGURACJA
Turbosprężarka

Mechanizm dosyłający

Stabilizator pionowy

Umiejętności załogi

DOWÓDCA / RADIOOPERATOR
Naprawa

Rozeznanie w sytuacji

Braterstwo broni

Maskowanie
CELOWNICZY
Naprawa

Strzał z biodra

Braterstwo broni

Maskowanie
KIEROWCA
Naprawa

Gładka jazda

Braterstwo broni

Maskowanie
ŁADOWNICZY
Naprawa

Intuicja

Braterstwo broni

Maskowanie

+5 zdjęć

Jak zdobyć ten pojazd

PRZEWODNIK PO AUKCJI

Nowo przybyły jest dostępny tylko przez jeden dzień w ramach wydarzenia Aukcja!

Przejdźcie do aukcji przez poświęconą jej stronę w sklepie w grze i złóżcie swoją ofertę. Przedmioty będą wystawiane na aukcji otwartej, co oznacza, że będzie widać liczbę złożonych już ofert. Gdy liczba złożonych ofert przekroczy liczbę dostępnych przedmiotów, rozpocznie się licytacja ze składaniem konkurencyjnych ofert. Każda pozycja ma przypisaną walutę w grze – złoto, kredyty lub wolne PD – w której należy składać oferty.

Nie przegapcie okazji na epickie okazje!

ź: WoT

5 1 vote
Oceń wpis:
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Jakub

Następna IX która pojawi się na chwilę i zniknie z randomów. Znów czołg balansowany w sposób idiotyczny. Wielki cyc zagłady sprawia że tak naprawdę nie ma pancerza. Więc lepiej trzymać się nieco dalej jako support ale nie bo działo kapryśne. Taka maszyna której ogólna charakterystyka sprawia że w wiekszości bitew nie wiadomo co robić. Nie ma żadnej wiodącej cechy na której można oprzeć grę. WG wie że to szrot więc czołg jest dość tani i jest go jak gnoju.

Sinecode

Renegade na IX tierze który dalej nie ma sensownego zastosowania w grze. Wprowadzili je na Linię Frontu i zaraz wycofali bo balans był ostro zaburzony (nie oszukujmy się, wymaksowane 9-tki z drzewka często są na poziomie dych tylko z mniejszą ilością punktów życia, patrz Conqueror). Jedyne ich użycie to randomy ale jeśli masz kupować ósemkę na zarobki a dziewiątkę którą tylko szkolisz załogę to rachunek jest prosty.

Tommy_Gun

Szczerze ? Ja tam wole jak WG dodaje do gry niedomagające lub w jakiś sposób upośledzone premki niż „wszystkomające”. Zbyt wiele w WoT jest pojazdów za hajs które mówiąc krótko – są za dobre. Drzewkowe maszyny nie dorastają im do piet. Nie dość że gra robi się P2W to skutek uboczny jest taki że totalnie rozwala to różnorodność. Dodatkowy niekorzystny efekt jest odpływ graczy – z gry, albo na niższe tiery, gdzie rozgrywka jest bardziej fair i mniej P2W. No bo „po Ch” mam grać na czymkolwiek wyżej niż 7 tieru, skoro na 8-kach jest masa OP premek, a na… Czytaj więcej »

Edytowany 1 miesiąc temu przez Tommy_Gun