Aukcja: dzień czwarty

Dziś w ofercie Aukcji pojawił się FV215b (183).

Zasady Aukcji

  • FV215b (183)
  • Aukcja otwarta
  • Minimalna oferta: 175 000 wolnych PD
  • Ilość: 20 000 szt.

1

Przegląd FV215b (183): Błyskawiczna dostawa zniszczenia i porażki

Czy sprawdziliście już aukcję? To Wasza szansa na zdobycie nowych, ekskluzywnych pojazdów premium wysokiego poziomu. Przedmioty będą wystawiane codziennie od 15 do 19 lutego, co pozwoli Wam na pokonanie konkurencji w licytacji wyjątkowych pozycji.

FV215b (183)

Oto nasz czwarty przedmiot: XFV215b (183), którego przydomek Gwiazda Śmierci nie wziął się z niczego. Gdy to duże i powolne zagrożenie uzbrojone w działo kalibru 183 mm odnajdzie swój cel, porażka może nadejść w każdej chwili. Przeciwnicy patrzący w otwór lufy działa 183 mm L4 na pewno poczują to uczucie strachu i beznadziei, które mogą wywołać bardzo nieliczne pojazdy – może z wyjątkiem XFV4005 Stage II. Nogi ugną się pod nimi już na samą myśl, że w przeciwnej drużynie jest FV215b (183).

aktualizacji 9.21 FV215b (183) został zastąpiony przez XFV217 Badger w brytyjskim drzewie technologicznym (ale gracze, którzy już go mieli, mogli go zatrzymać). Teraz jest klasyfikowany jako pojazd-nagroda.

Przyjrzyjcie się temu zabijace i przygotujcie się do licytacji!

Wyświetlone parametry dotyczą pojazdu, w którym każdy członek załogi ma poziom głównej kwalifikacji wyszkolony w 100%. Niektóre charakterystyki pojazdu można ulepszyć jeszcze bardziej dzięki premii dowódcy do poziomu głównej kwalifikacji, atutom i umiejętnościom załogi, a także specjalnym przedmiotom w grze.

2

3

4

5

Siła ognia

Uszkodzenia od jednego strzału to najważniejsza cecha tego pojazdu. FV215b (183) urywa przeciętnie 1150 PW przy 310/230/92 mm penetracji. Może zniszczyć jednym strzałem wysokopoziomowe czołgi średnie, a nawet niektóre ciężkie. Spośród dostępnych typów amunicji wyróżniają się pociski HESH, które są najskuteczniejsze i zadają olbrzymie uszkodzenia. Wyeliminowanie przeciwnika jednym strzałem nie jest pewne, ale po trafieniu zwykle zostaje on na progu zniszczenia.

Mimo to fantastyczne uszkodzenia alfa oraz 2300 uszkodzeń na minutę tego pojazdu wiążą się z komplikacjami i niedogodnościami: niską celnością, długim czasem celowania, dwoma strzałami na minutę i wieżą, która obraca się tylko w zakresie 90 stopni. Oczywiście możecie wykorzystać odpowiednie wyposażenie i dobrze wyszkoloną załogę, aby zmniejszyć te trudności. Nie powinniście też powstrzymywać się przed zwiększeniem skuteczności pojazdu.

Żywotność

FV215b (183) to nie jest wojownik pierwszej linii, więc macie do wyboru dwie możliwości: strzelać z daleka i się chować albo poruszać się w grupie. Dobrze opancerzony przód wieży (254/178/32 mm) oraz kadłuba (152/50/76 mm) zapewnia trochę ochrony, ale nie wystarcza na długo w pojedynku. Nie rzucajcie się w oczy, wybierzcie cel i cierpliwie czekajcie na odpowiedni moment do strzału.

Bierzcie też pod uwagę element zastraszania FV215b (183)! Nawet liczni przeciwnicy czekający tuż za rogiem mogą zastanowić się dwa razy, zanim zaatakują, ryzykując przyjęcie decydującego trafienia. Charakterystyczny, groźny huk Waszego działa również powoduje spore napięcie.

Mobilność

Duże rozmiary pojazdu sprawiają, że porusza się ociężale. Ze względu na prędkość maksymalną 34 km/h oraz niską prędkość obrotu wieży i kadłuba FV215b (183) jest łatwym celem na otwartej przestrzeni. Szybsze pojazdy będą mogły kręcić kółka wokół niego, celować w słabe punkty oraz w krótkim czasie rozprawią się z 2000 PW. Dlatego najlepiej zostać z tyłu, obserwować uważnie poczynania sojuszników na froncie i zapewniać im wsparcie gigantyczną siłą ognia.

Wyposażenie

Wykorzystajcie poniższą konfigurację, by Wasz czołg osiągnął swój maksymalny potencjał.

ZALECANA KONFIGURACJA
Mechanizm dosyłający

Ulepszona wentylacja

Ulepszone celowanie
ALTERNATYWNA KONFIGURACJA
Mechanizm dosyłający

Ulepszone celowanie

Turbosprężarka

Umiejętności załogi

DOWÓDCA / RADIOOPERATOR
Braterstwo broni

Rozeznanie w sytuacji

Maskowanie
CELOWNICZY
Braterstwo broni

Strzał z biodra

Maskowanie
KIEROWCA
Braterstwo broni

Gładka jazda

Maskowanie
ŁADOWNICZY
Braterstwo broni

Intuicja

Maskowanie
ŁADOWNICZY
Braterstwo broni

Intuicja

Maskowanie

+5 zdjęć

Jak zdobyć ten pojazd

PRZEWODNIK PO AUKCJI

Ten brytyjski niszczyciel czołgów X poziomu jest dostępny tylko przez jeden dzień w ramach wydarzenia Aukcja!

Przejdźcie do aukcji przez poświęconą jej stronę w sklepie w grze i złóżcie swoją ofertę. Ten przedmiot jest wystawiany na aukcji otwartej, co oznacza, że będzie widać liczbę złożonych już ofert. Gdy liczba złożonych ofert przekroczy liczbę dostępnych przedmiotów, rozpocznie się licytacja ze składaniem konkurencyjnych ofert. Każda pozycja ma przypisaną walutę w grze – złoto, kredyty lub wolne PD – w której należy składać oferty.

Wracajcie tu regularnie, żeby nie przegapić epickich okazji!

ź: WoT

1 2 votes
Oceń wpis:
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
DROUGHTER

Ehhhh…
No dobra
Żałuje tego Liona

Wild_Butter

było,mam go już.. stracony dzień.

Kfiatek

Pójdzie za 1mln+

Tommy_Gun

Ja tam czekam aż FV215b (183) będzie za obligacje / pojazd kolekcjonerski. Jest to jedyny „stary” pojazd który jeszcze nie trafił do recyklingu (może poza WTF-em, ale WTF był uważany za OP / Game Breaking, natomiast FV wycofali bo „nie pasował” do Lini (kiedyś był to X po Tortoise).

Edytowany 1 rok temu przez Tommy_Gun