aktualizacja sklepu za obligacje

Krótkie info od WoT Express.

Kiedy sklep za obligacje zostanie zaktualizowany?

Na ostatnim streamie deweloperzy odpowiedzieli, że nie podadzą dokładnej daty aktualizacji, ale można się jej spodziewać mniej więcej latem tego roku.

Ostatnia aktualizacja miała miejsce 13 lipca 2020, po czym wielokrotnie było zapowiadane, że asortyment będzie odświeżany co pół roku, jednak do tej pory nic się nie zmieniło.

NuqW2JVpN4M

ź: WoT Express

12 Odpowiedzi do “aktualizacja sklepu za obligacje

  1. Trudno będzie przebić perełki takie jak IS-5, KV-4 Kreslavsky, PZ IV Hydro. Zgaduję, że następny będzie Chieftain VIII tieru, Wz-111, T34, czy też długo wyczekiwane medy jak AMX CDC i T-34-3. Tylko takie perły dorównały by poziomem obecnemu sklepowi za obligacje.

    “wielokrotnie było zapowiadane […], jednak do tej pory nic się nie zmieniło.” – natomiast można uznać na motto Wargamingu.

  2. Powinny dać czołgi które kiedyś były w drzewku. Tego typu maszyny powinny albo trafić do sklepu za obligacje, lub jako pojazdy kolekcjonerskie (w odpowiedniej zakładce).

    Ale znając WG, to pewnie się tak nie stanie. Do sklepu za obligacje z tego co widzę to trafiają najczęściej szroty z którymi nie ma co zrobić (czytaj: WG na nich ne zarobi). Pierwotne założenie było dość spoko – “startowe” czołgi premium do zarabiania (Patriot, Liberte, Gwardzista itd). Każda nacja w WOT powinna mieć taki pojazd za obligacje. Chociaż gdyby pojazdy za obligacje weszły dzisiaj – to na pewno “zarabiaczek” by tam nie było, a nie usuwają ich tylko dlatego bo był by spory backlash. & gó**oburze.

Dodaj komentarz