14 dni konta premium dla każdego gracza

Jesteśmy z Wami w tych trudnych czasach!

Dobrze wiemy, że wielu z Was zostało dotkniętych restrykcjami związanymi z epidemią COVID-19 i przypuszczalnie stosujecie zasady społecznego dystansowania i osobistej kwarantanny, aby zminimalizować zagrożenie dla siebie i swoich rodzin. Wszystkich Was prosimy o postępowanie zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i oficjalnymi zaleceniami.

Z naszej strony także robimy wszystko co w naszej mocy, aby nie narażać członków naszego zespołu, którzy nadal ciężko pracują, aby wszystko działało w grze.

Jak zawsze, Wasze bezpieczeństwo i dobre samopoczucie są dla nas najważniejsze. Chcielibyśmy wesprzeć Was w tych trudnych czasach, kiedy musicie spędzać tyle czasu w domu, dlatego mamy dla Was mały prezent. Każdy gracz może odebrać swoje 14 dni konta World of Tanks premium za darmo! Odbierzcie swój prezent, klikając w poniższy przycisk.
*14 dni konta premium WoT zostanie aktywowane od momentu wprowadzenia bonusowego kodu. Okres przyznawania: 20 marca 2020, 10:00 UTC – 3 kwietnia 2020, 10:00 UTC

 

W imieniu całego naszego zespołu życzymy Wam wszystkiego dobrego w tych niełatwych czasach.

Uważajcie na siebie!

Zespół World of Tanks

Konto premium można odebrać również w World of Warships pod tym linkiem oraz w WoT Blitz poprzez zalogowanie się do gry.

35 Odpowiedzi do “14 dni konta premium dla każdego gracza

    1. Najprawdopodobniej nawet krócej – Amerykanie stworzyli kilka dni temu pono ,,cudowne” lekarstwo na wirusa… Ale trzeba się liczyć z tym – tak jak mówisz – że może potrwać nawet znacznie, znacznie dłużej… Ja jako 14-letni gówniarz się osobiście niezbyt cieszę,chciałem iść na dni otwarte do technikum a tu… szkoda gadać. Pozdrawiam i życzę jak najwięcej zdrowia
      DoM1N: Ta strona to złoto! :)

  1. PR owo duży plus. Najważniejsze, że swoim produktem mogą autentycznie wpłynąć na zmniejszenie zagrożenia dodatkowych zarażeń i to zrobili. Oby teraz gracze siedzieli przy kompach i nie wychodzili z domu bez ważnego powodu.

Dodaj komentarz