1.5: mikro patch

Krótkie info: serwery World of Tanks będą niedostępne w dniu 28.05.2019 przez około 25 minut:
• Oba serwery od 12:30 CEST
• WoT EU1 od 12:30 CEST
• WoT EU2 od 13:00 CEST

Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie.

Dział Obsługi Klienta Wargaming.net

 


Naprawiono:
• problem z MM

Mikropatch

0 0 votes
Oceń wpis:
12 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Jisaburo Ozawa

Gra gra zaraz się w całosci wywali o czym swiadczą codzienne mikrołatki.

Xenlin

Płacz lvl expert.

Zamiast stwierdzić – coś się wysypało, zareagowali bardzo szybko i próbują to załatać to nie…. lepiej krzyczeć, że gra zaraz padnie…

Jisaburo Ozawa

„To nie traktor się zepsuł tylko koło się zepsuło. Ile traktor ma kół? Cztery. Ile się zepsuło? Jedno. To nie można tak powiedzieć że trzy są dobre?” Kabaret Tey rok 1980 – miałem wtedy 7 lat, widziałem i czułem ten zasrany ustrój na oczy więc nie powtarzaj swojej propagandy że jest ok. Ta gra ma działać a nie pierdolić się co 12 godzin.

Xenlin

Ta gra ma działać a nie pierdolić się co 12 godzin. A kiedy ostatnio WG zaliczyło faila? Bo jakoś od miesiąca poza jakimiś kosmetycznymi poprawkami to gra chodzi całkowicie stabilnie. Poza tym powinieneś się cieszyć, że serwis przyjechał i koło w traktorze wymienił w przeciągu 25 minut. Niestety ja pamiętam czasy, kiedy WoT posiadał ZNACZĄCO więcej błędów i były sytuacje typu „naprawimy w następnym patchu czyli za 3-4 miesiące”. Tak więc skończ waść i wstydu sobie oszczędź – zbędne sianie gówna na lewo i prawo o byle drobny szczegół techniczny. Gra działa? Działa, a to, że MM zaczął wyświetlać brednie… Czytaj więcej »

Komandor Shepard

Panie pamiętający komunę, znasz się pan chociaż cokolwiek na jakimkolwiek oprogramowaniu? WoT jest naprawdę dopracowany jeśli chodzi o ilość bugów które wpływają na cokolwiek, a żadne oprogramowanie nigdy nie było, nie jest i nie będzie bez nieodkrytych usterek, bo wszystkiego przetestować się nie da.

Wastar

Jisaburo ma racje. Powinny wchodzic latki bez patchy i wtedy nie musielibysmy pobierac nic i wszystko by dzialalo. mogliby tez tak nowe czolgi wprowadzac zeby magicznie tworzyly sie na naszym komputerze 😀 oo albo zatrudzic azjate ktory bedzie naprawial bugi lokalnie

lfc

taaaa, na pewno chodzi o MM a nie o czołgi na czarnym rynku 🙂 zobaczymy będą „odstępstwa” od „prognozowanych” 🙂

scooter_1002

bardziej chodzi o te cyferki ujemne hahaha

wojciechwladecki

Dalej gówno u mnie pokazywało większy bilans ujemny niż wartość graczy na obydwu serwerach

scooter_1002

znów cały czas przesuwają godzinę

Wolvi666

Ha… Patch z WT E 100 XD

Laknat Tanker

fajny patch … nie ładują mi się teraz misje D-Day ha ha ha …. partacze z WG działają na najwyższych obrotach . :/