WoT: Blitz – współpraca z zawodnikiem MMA

Od dzisiaj za krytykę mobilnego World of Tanks: Blitz czeka „wpierdol” 😉
Bo straszenie czarną Wołgą jest już passe.

WoTBlitz Artwork Aaron Pico 1920x1080

World of Tanks Blitz, mobilna gra MMO o bitwach czołgów, z dumą ogłasza, że nowym ambasadorem tytułu został Aaron Pico, zawodnik MMA. Najblisza walka obiecującego amerykańskiego wojownika odbędzie się podczas gali Bellator 214 już w ten weekend. Jego przeciwnikiem będzie Henry Corrales.

World of Tanks Blitz, które zgromadziło ponad 100 000 000 widownię na świecie oraz cały zespół skupiony wokół gry będzie wspierał Pico w walce. Zawodnik wystąpi w specjalnych spodenkach z logo tytułu. Sama gra bazuje na militariach i Aaron uważa to za dobry sposób, aby oddać cześć rodzinie.

„Mój pradziadek był czołgistą. Także jak odezwali się ludzie z World of Tanks Blitz byłem zainteresowany grą,’ mówi zawodnik Aaron Pico. „Zagrałem kilka bitew i mnie wciągnęło. Jest to ciekawy tytuł, który nie bazuje wyłącznie na czystej sile, ale również na przemyślanej strategii. Podobnie jak w MMA, zwykły cios w przeciwnika to marnowanie energii. Musisz wybrać odpowiedni moment, znać słabe punkty oponenta, podjąć ryzyko i cieszyć się ze zwycięstwa.”

„Aaron jest młody i ambitny, łączy umiejętności i mądrość, aby wygrywać. Jest niezłomny i idealnie pasuje do profilu gracza World of Tanks Blitz,” dodaje Thaine Lyman, generalny menadżer Wargaming Mobile.

MMA i World of Tanks Blitz łączy więcej niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka, podobnie jak Pico i fanów gry. Śledź profile Aarona na Twitterze and Instagramie oraz doświadcz World of Tanks Blitz na iOS, Androidzie, Steamie i Windowsie.

0 0 votes
Oceń wpis:
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
BattlemoveR

Jaka firma taki i ambasador…
294gl0o-jpg

FiveMen

„MMA i World of Tanks Blitz łączy więcej niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka”

Ja myślę, że w mniemaniu WG zamiast MMA można wstawić dowolny wyraz, a i tak będzie się to zgadzać.

FiveMen

Fake, on nie mówi po polsku.

BattlemoveR

Znalazłem jego adres, wysłałem mu zdjęcie Mr Omena i zaproponowałem starcie z moim zawodnikiem w dowolnym terminie. Czekam na odzew.


Gość nie musi znać polskiego. Przecież Dom1n pisał po rosyjsku.

FiveMen

Ааа, хорошо товариш Домин, всё ясно )))))