Projekt Armored Warfare ciągle ewoluuje, dotyczy to nie tylko samej gry, nasz zespół również prze naprzód. W związku z tym, 15 lutego (piątek):
• Polska część Discorda zniknie, będziecie mogli dalej rozmawiać ze sobą na kanale angielskim (w języku angielskim).
• nasza strona na Facebooku zostanie połączona z globalna stroną. Wszystkie najważniejsze informacje oraz innego rodzaju posty będą pojawiać się u was w języku angielskim. Zmiany te wchodzą w życie od 16 lutego (sobota).

W razie problemów i pytań, zawsze możecie zgłosić się do naszego wsparcia technicznego (go.aw.my.com/WsparcieTechniczne) albo zapytać naszych moderatorów (użytkownicy z kolorem pomarańczowym).
Co zostaje po staremu?

• Gra nadal będzie dostępna w języku polskim.
• Artykuły na stronie głównej również będą dostępne nadal w języku polskim.

Do zobaczenia na polach bitew, MaciekM4a4


Dodatkowo 21 stycznia 2019 zamknięto polską sekcje forum, bo Discord lepszy:
Brnąc dalej w rok 2019, jesteśmy obecnie na etapie wprowadzania zmian w sposobie komunikacji z wami wszystkimi. 

Pierwszym punktem na długiej liście, będzie zamknięcie naszego forum. Jednym z celów naszej firmy jest elastyczne oraz efektywne podejście do wszystkich graczy, a co za tym idzie, bardziej bezpośredni kontakt.

Rozumiemy że część z was woli korzystać z różnego rodzaju forów. Jednak naszym zdaniem, obecnie najlepszym miejscem do dyskusji, zadawania pytań oraz komunikacji, jest Discord. Discord pozwala nam dostarczać wam ogłoszenia oraz wszelkie pilne informacje w odpowiednim czasie. Razem z naszym zaangażowanym zespołem moderatorów będziemy wam w stanie pomóc z niemalże wszystkim czego będziecie od nas potrzebowali. 

Po zamknięciu forum, co miało miejsce dzisiaj (21 stycznia), aż do 15 lutego, kiedy to forum zniknie kompletnie, będziecie mogli zapisać i zarchiwizować wszystko co tylko chcecie. Po wymienionej wyżej dacie, dostęp do forum zostanie całkowicie zablokowany.

Raz jeszcze, aby dostarczyć wam wszystkie informacje jak najszybciej i w jak najwygodniejszej formie zapraszamy was na nasze serwery Discord! 

https://discord.gg/armoredwarfarepc
https://discord.gg/armoredwarfareps4
https://discord.gg/armoredwarfareXbox

Dziękujemy za nieustanne wsparcie z Waszej strony, do zobaczenia na polu bitwy.

– Zespół do spraw społeczności My.com

ź: FB i Discord

23 Responses to AW: koniec wsparcia dla polskiej społeczności

 1. Wastar pisze:

  rozwijamy sie ale ze nikt w to nie gra wrzucmy wszystkich do jednego kanalu bo tak to beda sami siedziec 😀

 2. Kiki pisze:

  olac to cieplym moczem POLACY dlaczego jestes tacy sprzedajni jak wszyscy was dymają ..olac niech same ruskie graja

 3. Turkina pisze:

  Zamykają także forum, gdyż „Discord jest lepszą formą komunikacji.dyskusji i zadawania pytań”. Teraz zamkną wsparcie w języku polskim na lepszym Discordzie . To ma być kurła postęp?

 4. Jan Kowalski pisze:

  ostatnio w to grałem jakiś rok temu, ale za to kupiłem pakiet założycielski, chyba za 250 czy 300zł ?
  z tym „elitarnym” niszczycielem czołgów, to się wypowiem

  rozwój przez odcinanie i redukcję, taaa

  ja wiem że target to gimbusy, ale ja mam ponad 40 lat i w szkole mnie rosyjskiego uczyli, niby jest zawsze google translator, no ale …
  stronę też zamykają :{

  niby discorda mam i nawet używam w innej grze, niby coś tam nawet kumam po angielsku

  nawet myślałem czy by jej nie zainstalować i nie spróbować paru meczy, no ale ….

  jak mnie nie chcą, twierdzą że nie zasługuje na informacje w ojczystym języku, narzucają mi firmę komunikacji, mimo że osobiście wolałem starą, przez forum ….

  to nie będę się narzucał :{

  mało jest fajnych gierek ?
  jestem w połowie far cray 5, a tu zaraz 6 wyjdzie
  resident 2 remaster dopiero liźnięta
  pilars tak samo

  myślę że bez AW przeżyje, nie muszę się pchać tam gdzie mnie nie chcą :{

  A zresztą, wszystkie gry z mail.com w europie zamykają fora i tylko discord, i wszystkie są pey2win :{

 5. Sheyki pisze:

  Jakoś tam rozumiem zamknięcie forum, bo tam było najwięcej krytyki nie licząc reddita, na którego wpływu nie mają, a na discordzie łatwo da się to zakryć (np. SilentStalker odpowie na jakieś pytanie i bum dyskusja na inny temat). Ale w czym im polski kanał na discordzie przeszkadza? Fakt, prawie nikt z tego nie korzysta, ale tym bardziej – co to za problem?

  Zaczynam wierzyć, że próbują wydoić ostatnie szekle i jak najszybciej zamknąć biznes (poprzez utrudnianie życia drugiej/trzeciej największej społeczności).

 6. Laknat Tanker pisze:

  Ostatni gasi światło …. jak mówi stare przysłowie.
  Za tym Discordem nie ma co płakać, bo to i tak śmietnik do dyskusji o niczym był. Ale po forum jest to kolejny akt agonii tej gry. Antycypuję, że wkrótce będzie koniec ….
  Nawet wiem jak to będzie wyglądać. W skrócie mniej więcej tak. Gracze, ciągle się rozwijamy, dlatego w 2019 roku postanowiliśmy zmienić się dla was. Dlatego zamykamy serwery Armored Warfare i zapraszamy do naszej gry Warface. Gra jest bezpłatna, tylko za login trzeba zapłacić 3000 zł, kto nie ma zapraszamy do sklepu MyLoot, gdzie przygotowaliśmy dla Was atrakcyjnie w cenie paczki ze złotem. 1000 sztuk złota kupicie z 50% rabatem, płacąc tylko 99 euro. Nie przegrzebcie okazji!

  • Czolg E100 pisze:

   Dobra skończ już pieprzyć. Bo jesteś jednym z tych którzy do tego doprowadzili i zawsze będę już was o to obwiniał. Nic wam nie pasowało cokolwiek by zrobili, nawet jak 90% się podobało to Tobie i paru osobom jak zwykle nic bo nie było za darmo. Nic tylko oblewać ich gównem i co to wam się należy. Skończ naprawdę bo tylko się ośmieszacie wszyscy takim pieprzeniem. W końcu osiągnęliście cel. Gratuluje. Mam nadzieje was nigdy w żadnej grze nie spotkać, żebyście znowu czegoś nie zniszczyli

   • Laknat Tanker pisze:

    Ależ po co aż takie nerwy. Jeśli ja jestem jednym z tych co doprowadzili do upadku tej gry, to ty jesteś drugim, bo nie kupowałeś oferowanych w wyjątkowo wysokich cenach dóbr w tej grze. Ale zastępczo mogę uznać, że winę za upadek tej gry ponoszą jednak jej twórcy, którzy nie potrafili stworzyć dobrego produktu, nie potrafili wypromować tego co stworzyli i na dodatek wiedząc, że na tle konkurencji ich produkt wypada słabo wywali w kosmos ceny na wszelkie dobra w tej grze, przez co nie mają gotówki nawet na to, żeby utrzymać to, co już w tej grze stworzyli. Cóż, to się musiało tak skończyć … i jest to wina tylko i wyłącznie deweloperów, którym inwencji starczyło tylko i wyłącznie na stworzenie klona WoT. I to nie najlepszego.
    PS: Gry mi trochę szkoda, bo jednak także i w tej branży konkurencja to ważna rzecz. A bez konkurencji nawet najlepszy producent siada na laurach ….

Dodaj komentarz