AW: koniec wsparcia dla polskiej społeczności

Projekt Armored Warfare ciągle ewoluuje, dotyczy to nie tylko samej gry, nasz zespół również prze naprzód. W związku z tym, 15 lutego (piątek):
• Polska część Discorda zniknie, będziecie mogli dalej rozmawiać ze sobą na kanale angielskim (w języku angielskim).
• nasza strona na Facebooku zostanie połączona z globalna stroną. Wszystkie najważniejsze informacje oraz innego rodzaju posty będą pojawiać się u was w języku angielskim. Zmiany te wchodzą w życie od 16 lutego (sobota).

W razie problemów i pytań, zawsze możecie zgłosić się do naszego wsparcia technicznego (go.aw.my.com/WsparcieTechniczne) albo zapytać naszych moderatorów (użytkownicy z kolorem pomarańczowym).
Co zostaje po staremu?

• Gra nadal będzie dostępna w języku polskim.
• Artykuły na stronie głównej również będą dostępne nadal w języku polskim.

Do zobaczenia na polach bitew, MaciekM4a4


Dodatkowo 21 stycznia 2019 zamknięto polską sekcje forum, bo Discord lepszy:
Brnąc dalej w rok 2019, jesteśmy obecnie na etapie wprowadzania zmian w sposobie komunikacji z wami wszystkimi. 

Pierwszym punktem na długiej liście, będzie zamknięcie naszego forum. Jednym z celów naszej firmy jest elastyczne oraz efektywne podejście do wszystkich graczy, a co za tym idzie, bardziej bezpośredni kontakt.

Rozumiemy że część z was woli korzystać z różnego rodzaju forów. Jednak naszym zdaniem, obecnie najlepszym miejscem do dyskusji, zadawania pytań oraz komunikacji, jest Discord. Discord pozwala nam dostarczać wam ogłoszenia oraz wszelkie pilne informacje w odpowiednim czasie. Razem z naszym zaangażowanym zespołem moderatorów będziemy wam w stanie pomóc z niemalże wszystkim czego będziecie od nas potrzebowali. 

Po zamknięciu forum, co miało miejsce dzisiaj (21 stycznia), aż do 15 lutego, kiedy to forum zniknie kompletnie, będziecie mogli zapisać i zarchiwizować wszystko co tylko chcecie. Po wymienionej wyżej dacie, dostęp do forum zostanie całkowicie zablokowany.

Raz jeszcze, aby dostarczyć wam wszystkie informacje jak najszybciej i w jak najwygodniejszej formie zapraszamy was na nasze serwery Discord! 

https://discord.gg/armoredwarfarepc
https://discord.gg/armoredwarfareps4
https://discord.gg/armoredwarfareXbox

Dziękujemy za nieustanne wsparcie z Waszej strony, do zobaczenia na polu bitwy.

– Zespół do spraw społeczności My.com

ź: FB i Discord

0 0 votes
Oceń wpis:
23 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Wastar

rozwijamy sie ale ze nikt w to nie gra wrzucmy wszystkich do jednego kanalu bo tak to beda sami siedziec 😀

Kiki

olac to cieplym moczem POLACY dlaczego jestes tacy sprzedajni jak wszyscy was dymają ..olac niech same ruskie graja

BattlemoveR

Żal wszystkim gimbusom ściska kiszkę, co ? Mam wszystkie nowe premki kupione i konto premium na 10 lat, płacę to wymagam. Stać mnie a co. Wydałem na WOT równowartość dobrego samochodu, bogactwo k**, Płacę to wymagam.

MereMre

BattlemoverR, tylko tutaj mowa o aw. o0

burkoslaw_

Ojejku kolejny wiecznie roszczeniowy „mi się należy” I oczywiście z pseudo patriotycznym wątkiem. Nie ma to jak pod zwykłą decyzję podpinać wątek narodowy….

BattlemoveR

Buk, Chonor, Ojczyzna !
Mudmy się, ramen.

Turkina

Zamykają także forum, gdyż „Discord jest lepszą formą komunikacji.dyskusji i zadawania pytań”. Teraz zamkną wsparcie w języku polskim na lepszym Discordzie . To ma być kurła postęp?

Jan Kowalski

ostatnio w to grałem jakiś rok temu, ale za to kupiłem pakiet założycielski, chyba za 250 czy 300zł ? z tym „elitarnym” niszczycielem czołgów, to się wypowiem rozwój przez odcinanie i redukcję, taaa ja wiem że target to gimbusy, ale ja mam ponad 40 lat i w szkole mnie rosyjskiego uczyli, niby jest zawsze google translator, no ale … stronę też zamykają :{ niby discorda mam i nawet używam w innej grze, niby coś tam nawet kumam po angielsku nawet myślałem czy by jej nie zainstalować i nie spróbować paru meczy, no ale …. jak mnie nie chcą, twierdzą że… Czytaj więcej »

Raffaello

Popieram, ja nawet nie gram w to tylko w WOT’a, ale zainteresował mnie temat.
Jakie gry byś polecił w sieci ? 😉

Sheyki

Jakoś tam rozumiem zamknięcie forum, bo tam było najwięcej krytyki nie licząc reddita, na którego wpływu nie mają, a na discordzie łatwo da się to zakryć (np. SilentStalker odpowie na jakieś pytanie i bum dyskusja na inny temat). Ale w czym im polski kanał na discordzie przeszkadza? Fakt, prawie nikt z tego nie korzysta, ale tym bardziej – co to za problem?

Zaczynam wierzyć, że próbują wydoić ostatnie szekle i jak najszybciej zamknąć biznes (poprzez utrudnianie życia drugiej/trzeciej największej społeczności).

kusy95

Zapewne nie ma kto się tym zajmować i wygodniej im kasować niż szukać kogoś do usuwania wszystkich niewygodnych wiadomości.

Laknat Tanker

Ostatni gasi światło …. jak mówi stare przysłowie. Za tym Discordem nie ma co płakać, bo to i tak śmietnik do dyskusji o niczym był. Ale po forum jest to kolejny akt agonii tej gry. Antycypuję, że wkrótce będzie koniec …. Nawet wiem jak to będzie wyglądać. W skrócie mniej więcej tak. Gracze, ciągle się rozwijamy, dlatego w 2019 roku postanowiliśmy zmienić się dla was. Dlatego zamykamy serwery Armored Warfare i zapraszamy do naszej gry Warface. Gra jest bezpłatna, tylko za login trzeba zapłacić 3000 zł, kto nie ma zapraszamy do sklepu MyLoot, gdzie przygotowaliśmy dla Was atrakcyjnie w cenie… Czytaj więcej »

Czolg E100

Dobra skończ już pieprzyć. Bo jesteś jednym z tych którzy do tego doprowadzili i zawsze będę już was o to obwiniał. Nic wam nie pasowało cokolwiek by zrobili, nawet jak 90% się podobało to Tobie i paru osobom jak zwykle nic bo nie było za darmo. Nic tylko oblewać ich gównem i co to wam się należy. Skończ naprawdę bo tylko się ośmieszacie wszyscy takim pieprzeniem. W końcu osiągnęliście cel. Gratuluje. Mam nadzieje was nigdy w żadnej grze nie spotkać, żebyście znowu czegoś nie zniszczyli

Laknat Tanker

Ależ po co aż takie nerwy. Jeśli ja jestem jednym z tych co doprowadzili do upadku tej gry, to ty jesteś drugim, bo nie kupowałeś oferowanych w wyjątkowo wysokich cenach dóbr w tej grze. Ale zastępczo mogę uznać, że winę za upadek tej gry ponoszą jednak jej twórcy, którzy nie potrafili stworzyć dobrego produktu, nie potrafili wypromować tego co stworzyli i na dodatek wiedząc, że na tle konkurencji ich produkt wypada słabo wywali w kosmos ceny na wszelkie dobra w tej grze, przez co nie mają gotówki nawet na to, żeby utrzymać to, co już w tej grze stworzyli. Cóż,… Czytaj więcej »

Czolg E100

Haha, wiedziałem, że padnie taka odpowiedź :D. Wspierałem ich. Więc dlaczego zostały zamknięte tylko polskie kanały? Polskiego facebooka? Jak zamkną jeszcze tylko polską stronę. To ciężko będzie zwalić winę tylko na twórców. Nie wiesz co piszesz…. Zresztą mało kiedy wiedziałeś. Dyskusja zaczyna się rozkręcać, ale idzie to w negatywną stronę…

Laknat Tanker

Dlaczego zostały zamknięte polskie kanały? Odpowiedź wydaje się oczywista. Redukcja etatów, co w skali roku daje wymierne oszczędności. Poza tym … myślę, że w kwestii wyłączenia tego i owego w takim czy siakim języku my.fail nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa 😉

Czolg E100

Jeszcze mną szastają emocje, bo cała sytuacja mnie mocno zagotowała. Zobaczymy, jeśli kolejne kanały językowe i ogólnie wsparcie zostanie wyłączone. To przyznam się do tego że moje oskarżenia były mocno przesadzone i bezpodstawne. Póki co niestety opieram się na tym co widzę :(. Przyszłość pokaże. Jeśli zaczną zamykać kanały innych krajów, to chyba czas szykować sobie War Thundera pod delikatne lądowanie

BattlemoveR

W WT mogą grać tylko najtwardsi i najmężniejsi z graczy. Musisz mieć jaja ze stali i dupsko obite blachą, żeby przetrwać wszystkie pułapki jakie zastawia na graczy Piekielny Ślimok. Na 100 nowych graczy tylko jeden przy zdrowych zmysłach zostaje, pozostałych 99 ma miękkie lądowanie w psychiatryku.

Czolg E100

Spokojnie xD, już grałem trochę kiedyś, jestem w III erze sowieckiej

Laknat Tanker

A co ja mam powiedzieć? Właśnie wygrałem tego K1A1 koreańskiego. A tu się chłopaki zwijają ha ha ha

Czolg E100

Daj znać czy fajny 😛

Laknat Tanker

Powolny do tego strzela co 9 sekund z haczkiem. Z przodu całkiem mocny, boki i tył słabe. Przeciętne uszkodzenia w okolicy 600. W sumie nie jest zły, ale też nie jest to jakiś wybitnie fajny czołg. Zwłaszcza te 9 sekund przeładowania powoduje, że mnie nie zachwycił.