Bohater czwartego komiksu „Roll out”.

The Hidden StuG III

The Hidden StuG III

The Hidden StuG III

The Hidden StuG III

World of Tanks: Roll out! to opowieść o czołgistach z drugiej wojny światowej wydawana przez Wargaming i Darkhorse.

W czwartym zeszycie „God of Battles” akcja staje się jeszcze bardziej intensywna. Alianci przesuwają się coraz głębiej przez francuskie żywopłoty. Snakebite i kompania zbliżają się do zniszczonej francuskiej wioski, gdy nagle napotykają na swojej drodze grenadierów pancernych z działami szturmowymi!

Aby przekonać się, co działo się dalej, kupcie „God of Battles” w sklepie z komiksami lub na DarkHorse.com.

Po części skrytobójca, po części strzelec wyborowy, po części prawdziwy twardziel, z dumą zapowiadamy kolejny bohaterski czołg – Hidden StuG III Ausf. G! Ten skryty niszczyciel wtapia się w otoczenie dzięki brązowemu kamuflażowi oraz gruzowi na kadłubie.

Rozsiądźcie się wygodnie w oczekiwaniu na nic niepodejrzewającego wroga. Nie będzie to trudne, gdyż załoga posiada umiejętność Kamuflaż, która zwiększa szansę na pozostanie niezauważonym.

Macie teraz szansę zdobycia wroga Snakebite’a w kilku zestawach!

Nie przegapcie też możliwości zdobycia dodatkowych nagród przez ukończenie operacji „Horse Power” każdym pojazdem III lub wyższego poziomu. Jeśli zdecydujecie się ukończyć operację czołgami Dark Horse (Snakebite, Kraft’s Panther, Boilermaker, Hidden StuG), zdobędziecie coś ekstra!

 


2 Responses to WoT: PS4 & X – specjalny Stug III

 1. Plum1973 napisał(a):

  Fajnie, 200 golda, można zdobyć taką dodatkową nagrodę grając Sugiem Hidden.lub BoilerMakerem w ramach misji/maratonu Konie Mechaniczne.
  Nagroda dodatkowa X3PD o wartości 200 gold.

 2. Plum1973 napisał(a):

  Dziś o 9:01 na konsolkach wprowadzono tryb VGA z okazji wydania 4 zeszystu komiksu z seri Dark Horse Normandia 1944.*tryb komiksowy*
  Wielka burza przetacza się po forach anglosaskim i naszym własnym.
  Gracze sà „wkurwieni” nie na żarty a szczególnie ci którzy majà konto premium.
  4/5 dni w plecy i to w czasie wielkiego weekendu.
  Takiej ożywionej dyskusji na naszym zabiedzonym polskim forum to nie widziałem od dawna, może nawet nigdy, a jestem cholernie stary (grałem na Commodore C-64).
  WG West chciało dobrze a wyszło jak zwykle, pod względem narzekań, marudzenia i naszego słowniańskiego „wku..rwu” gonim właśnie niedoścignione pod tym względem forum blacharskie (czyli wasze pecetowe z edycji Windows WoT).
  Awantura na 4 fajerki.
  No komiksy najwyraźniej, nie przyjeły się.

Dodaj komentarz