sklep premium: Rheinmetall Skorpion

Przez kilka następnych dni do kupienia będzie nie jeden, lecz dwa Rheinmetall Skorpion! Choć wyglądają różnie, ich parametry są takie same: niezależnie od koloru farby ten niszczyciel czołgów VIII poziomu oddaje bardzo celne strzały o ogromnej sile rażenia i może szybko przemieszczać się pomiędzy pozycjami snajperskimi dzięki dużej prędkości maksymalnej.

Także wybór jest kwestią gustu: czy wybierzecie klasyczny szary kolor niemieckich Panzerów, czy może stylowe malowanie ze skorpionem? Dajcie nam znać w komentarzach poniżej!

8881f0c0b3df4d6d9954a6a0eff5202c

Zestaw standardowy za 159PLN:
• Rheinmetall Skorpion (G) + miejsce w garażu
• załoga 100%

Zestaw kompletny za 241PLN:
• Rheinmetall Skorpion (G) + miejsce w garażu
• załoga 100%
• 6.000G
• 15× misja: 5x PD za zwycięstwo
• 30× rezerw osobistych: 200% więcej PD dla załogi przez 2 godziny

Zestaw najlepszy za 400PLN:
• Rheinmetall Skorpion (G) + miejsce w garażu
• załoga 100%
• konto premium WoT: 30
• złoto: 15.000
• 30× misja: 5x PD za zwycięstwo
• 30× rezerwa osobista: +300% PD załogi przez 2 godziny
• lorneta polowa
• mechanizm dosyłający do dział dużego kalibru
• siatka maskująca
• 25× duży zestaw naprawczy
• 25× duża apteczka
• 25× automatyczny system gaśniczy

18 Odpowiedzi do “sklep premium: Rheinmetall Skorpion

  1. „ten niszczyciel czołgów VIII poziomu oddaje bardzo celne strzały” – yhm celne że nie trzeba skupiać do końca..

      1. RNG +/- 25% dotyczy peny i uszkodzeń. Poza tym jest to wyliczane zgodnie z krzywa Gaussa, czyli szansa na te skrajne wartości jest dużo mniejsza niz na centralne
        Wild Butter, a może Ty nie grasz w wota?

        1. Bardzo ładnie opisałeś teorię, którą nas karmi WG. W tej grze RNG rządzi wszystkim, poza cenami w sklepie premium. W jednej bitwie na 10 strzałów masz 8 w celu, a w drugiej cieszysz się jak trafisz 2. Ten sam gracz, ten sam czołg, ta sama załoga.

          Może jeszcze napiszesz, że deklarowana w parametrach działa celność(znos) jest taki jak podają? Masz deklarowaną celność 0,40, czyli 40 cm na odległości 100m. Mierzysz w Mausa z 200m, czołg który ma wymiary 10m x3,7m x3,7m, jaka jest realna szansa, że go nie trafisz skoro twój pocisk nie „może” zboczyć więcej, niż 0,8m?

        2. Właśnie znalazłem info, ze rozrzut rzeczywisty działa to 3x[celność]. Czyli dla przykładowego 0.4 masz już 1.2 na 100m, to na przykładzie z Mausem masz 2.4. Zakładając ze się celuje po weakspotach, w celowniku często zawierasz dużą cześć kosmosu, ergo leci w ziemię / do nieba bo tak przycelowujesz.
          Co innego jeśli byś robił autoaim na Myszy. Wtedy byś nie przebijał, ale każdy strzał by trafiał, nawet z zapasem.

        3. Możesz mi wyjaśnić jaka jest różnica między celnością a rozrzutem działa? Jak dla mnie to to samo, tylko inaczej nazwane. No ale to WoT, gdzie T28 i T95 to dwa różne czołgi, chociaż tak naprawdę to ta sama maszyna tylko inaczej oznaczona zależnie od postępu testów i planowanego zastosowania.

        4. Różnica w wypowiedzi żadna, pisałem na szybko. Rozrzut jako pole możliwych losowań strzału, celność jako wartość określająca wielkość pola rozrzutu.
          A co do T28 i T95 – nawet Amerykanie mieli problemy z dobraniem oznaczenia, a Wociszek ze znalezieniem wypełniacza w linii. I tak to się porobiło…

        5. Te gimnazja robią dzieciakom wodę z mózgu 🙂 I potwierdzam, z 1m także można nie trafić, jeśli powierzchnia celu nie wypełnia w całości koła celownika.

        6. @ RobertK

          Weź tam jakiś poradnik z netu wejdź na fora, poczytaj, pomyśl, zastanów się na spokojnie… Nikt Cię nie popędza. A geometria nie jest trudna…

        7. Kolego pikawka, z całym szacunkiem, ale z matematyką wtym geometrią nie mam żadnego problemu, za to ze zrozumieniem mechaniki WoTa już tak. Skoro twierdzisz, że RNG jest tylko na DMG i penetrację, to dlaczego grając LT z dość dobrą 4 perkową załogą, optyką, kamuflarzem itp, jestem podświetlany przez HT któy nawet się sie ukrywa, tylko sobie jedzie w otwartym polu? Tu też działa jakaś magiczna geometria, czy może jednak RNG zdecydowało, że mój zasięg widzenia spadł z magicznych 445m do 390m a HTkowi magicznie wzrósł, a przynajmniej nie spadł?

        8. Odnośnie MAUSA:
          Jak wyliczył na palcach woj2012, promień koła rozrzutu pocisków w sylwetkę boczną przy 100m to 1,2m (w grze pokazywane jest koło celownika o promieniu 1/3 tej wartości). Na 200m po przeskalowaniu otrzymujemy promień rozrzutu 2,4 m. Specjalnie dla Ciebie wrzuciłem sylwetkę Mausa do painta, wyrysowałem proporcjonalne koło rozrzutu (długość kadłuba to ciut ponad 9m, średnica koła 4,8m) w taki sposób, żeby objąć dół gąsienicy i całą wieżę. Policzyłem powierzchnię tego, co nad wieżą (nazywa się to „odcinkiem koła”) i wyszło mi, że jest to około 20% powierzchni koła rozrzutu. Pominąłem prześwity przy jarzmie i pod wieżą. Tak więc szansa na trafienie w te 20% „powietrza” nad Mausem (albo „kosmosu”) jest niemała i realna.

        9. Odnośnie RNG przy spocie:
          Skąd wiesz, że to HT Cię wyspotował ?? Nie jestem specem, ale z tego, co mi wiadomo, RNG przy spocie nie ma zastosowania (ma za to np. zdrowie załogi, uszkodzenia wizjera itp). Poza tym warto się samemu przekonać, jakie „cuda” dzieją się przy spotowaniu wchodząc z kumplem do bitwy treningowej. Warto też pamiętać, ze „częstotliwość” spota zmniejsza się ze wzrostem odległości między pojazdami. Ameryki nie odkrywam, wszystko jest do zobaczenia np. na filmach do wg.

        10. Plus warto wiedzieć czy dupa ci nie wystaje zza krzaczka który zakrywa wizjery. Ot, mechanika giereczki.

  2. Na celność też ma wpływ RNG. nie klasyczne +/-25% ale nadal jest to losowy wynik.
    Prawdziwym problemem WoTa jest to, że przykładowo celność 0,36 na jednym pojeździe nie jest odpowiednikiem 0,36 z innego pojazdu.
    Amerykański HT T34 ma niby celność 0,34 a strasznie sieje kartoflami.
    Tak samo polska premka 50TP Pr. ma 0,40, ale gdy wyszłą to strzelała znacznie celniej niż teraz.

    Najprościej można to podsumować w ten sposób. Celność w WoT jest ewidentnie elementem przy którym WG na bieżąco grzebie.
    Nowe premki strzelają celniej niż by to wynikało z ich niominalnych parametrów celności, a stare premki, które w statach mają dobrą celność mają ją zmanipulowaną i sieją kartoflami.
    Kto by im kupował nowe premki jeżeli stare by trafiały tam gdzie się celuje?

    1. Czyyy masz na to jakieś dowody czy znowu badanie przeprowadzone przez IDZD (Instytut Danych Z Dupy)?

Wyłączono możliwość dodawania komentarzy.