Vdr: godzina z B.U.G.I.

Cały czas nie mogę się nacieszyć tą polską kaczką.

B.U.G.I. z działem 100 mm jest totalnie przegiętym pojazdem na swoim tierze. Można nim grać agresywnie i dominować przeciwnika, dzięki wysokim obrażeniom na strzał i szybkiemu przeładowaniu. Do tego niezła mobilność i dobre opuszczenie działa, przez co czołg radzi sobie w każdym terenie. Nic, tylko robić zanim osłabią 😉

5 1 vote
Oceń wpis:
34 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Robert

Typowa zabawka za złoto.
Kto bogatemu zabroni.

Może będzie jak KV-2 /zostanie komuś po przejściu drzewka, ja jednak swoją sprzedałem bez żalu.

Tzw. masakrowanie Graczy którzy są jakoś na początku swojej przygody z WOT lub rzeźnia goldem innych…mam trochę większe ambicje niż CC aby się”wykazać”.

Vdr

Ale o co chodzi właściwie?

WG daje taki czołg do gry, to gram nim tak jak można grać? Szczerze, to średnio mnie interesują inni gracza, tak jak i oni mają mnie w dupie w czasie swojej gry… Więc trochę nie rozumiem twojego podejścia.

Mokaze

Jaki język, widzę ze idziemy droga grubasa z kuchni za 5 zł..Brawo..

trala

Nie jesteś na czasie. Nie grubasa tylko człowieka średniej budowy ciała, nie z kuchni tylko w własnego M i nie za 5 zł tyko za dychę:)

Robert

Może jaśniej. Czerpanie satysfakcji i napawnie się z wyników kosztem mało i średnio ogarniętych graczy/bo taki target generuje pojazd VI tieru jest średnie. Nie chcę nikogo obrażać. Ani odbierać umiejętności czy satysfakcji z wyników. Vdr – grasz znakomicie. Moje i TYLKO moje odczucia jeszcze jaśniej: gdy zdobywam medal za 9 zabitych na np. V tierze – no jest fajnie, super i dobrze się czuję. Ale gdy emocje opadną to widzę że tylko dzięki MM/mając trochę Graczy na początku swojej przygody z WOT mam dane osiągnięcie. Oczywiscie bardziej bym SIEBIE (niejako od środka) docenił gdyby to było na X tierze (takie… Czytaj więcej »

Vdr

Ale jaki ja mam wpływ na to, na kogo trafiam? Gram czołgiem 6 tieru, to trafiam na 6 tiery. To jest moja wina, że WG daje nowym graczom 6 tier praktycznie za darmo? Czy jeśli mam kilkadziesiąt tysięcy bitew, to już nie mogę grać na 6 tierze expiąć/markując nową linię?

Litości.

Pawel T

Robercie, to zobacz jak i czym na V-VI tierach grają tacy jutuberzy jak Hallack czy DED87… załogi po kilkanaście perków, komplety fioletowych modułów, dyrektwy…. toż VDR na tym tle jest niemalże wzorem skromności

Masz trochę racji ale są dużo „lepsi” adresaci tych spostrzeżeń…

raxor745

serio ta typowy youtuber w ogóle nie używa pocisków burzących a tylko specjalnej amunicji strzelasz w te cele naprawdę tobie szajba odbija tobie koleś.

Vdr

Weź tam przewietrz w pokoju…. Po co używać burzaków, które nic nie przebiją i zadawać będą po 100 dmg, skoro masz AP z dobrą penetracją i 300 obrażeń?

kamillo

Ty uważaj co piszesz bo Vdr to koleś który lubi coś czuć w dupie … jeszcze się zakocha w Tobie …

raxor745

Serio ty to sam wyjdź na dwór i a nie siedzisz za karę. Nieprawda strzelanie burzącymi ma sens tak jasne da się przebić a boki albo tył mają słabe pięty achillesowe i niektóre szklane pojazdy.

Kuba

Każdy używa Golda ile używa, to ich problem jak jadą full Gold, poniewaz częściej na zwykłych pociskach muszą użyć mózgu by przycelować w jakieś weakspoty itd. A tobie nic do tego czy jadą Gold czy nie, po prostu robisz swoje jak najlepiej umiesz. A jak istnieje coś takiego jak dobieranie smurfów z nowymi graczami to lecą full Gold by podwyższyć sobie staty masakrując wszystkich premkami swoimi i Goldem. A CCki nic nie mają do tego. Vdr po prostu wybiera czołg który podają mu widzowie/odpowiada najbardziej do show case i robi filmik o tym czołgu który wyczerpująco opisuje wszystko. CC jest… Czytaj więcej »

Marek Wierzbicki

Nie co Ciebie Kuba, tylko ogólnie.

Uwielbiam argumentację „muszą użyć mózgu by przycelować w jakieś weakspoty”

No to może wprowadźmy odrobinę realizmu.

Mnie pociski nosi RNG w takim szerokim zakresie, że jestem w stanie obalić mit każdego, KAŻDEGO działa uważanego za celne – bezruch, skupienie na maxa, strzelamy w weakspot: 1 pocisk w ziemię, drugi nad czołgiem, trzeci znów w ziemię, czwarty zniosło i zrykoszetował piąty w ziemię, szósty niby trafił w obrys, ale nie ma ani dmg , ani informacji że nie przebito, siódmy – a nie, sorry już zginąłem.

Ale celowałem w weakspot.

kamillo

Zobacz jakie ” żydowskie ” podejście do gry mają ci jołtuberzy i tu cytat ” to średnio mnie interesują inni gracza, tak jak i oni mają mnie w dupie w czasie swojej gry… ” i takie góvvno jest wspierane przez WOT i do tego takim dają na Święta skrzyneczki z prezentami za free by nas zwykłych graczy jeszcze chętniej niszczyli … Pozostaje się jedynie modlić do Boga o kolejną pustynię dla nich … o kolejny potop Ziemi … o kolejną świętą inkwizycję … o kolejny holocaust … Może Iran wybuduje wkońcu tą bombę nuklearną i im przydzwoni … ich interesuje… Czytaj więcej »

kamillo

Od dawna mówię by WG do gry wprowadziło ligi takie jak są w piłce nożnej … i tak : 1) Liga D dla graczy ze statami do 2000 gdzie bardzo słabi i nowi gracze grają ze sobą i mają takie same sznse i czas na naukę dany tier vs. ten sam tier… 2) Liga C dla graczy od 2000 do 4000 w której gracze grają z graczami na swoim poziomie i tu dopiero WOT zaczyna nagradzać takich graczy różnymi bonusami ale cały czas oni grają danym tierem przeciwko takiemu samemu … 3) Liga B od 4000 do 6000 w której… Czytaj więcej »

Vdr

Ty byś musiał mieć swoją własną ligę, w której byś grał sam….

kamillo

starasz się mnie poderwać ? idz sobie postrzelaj z BUGIO do dzieci które dopiero zaczynają grę a potem nakręć film w którym zrobisz z siebie KRÓLA wiochy … 😉

Kuba

Kamillo, przestań cisnąć biednego Vdr’a, to że masz pociąg do osobników swojej płci to nie oznacza że masz zachęcać do tego porządnego streamera. A po drugie to trochę dziecinne z twojej strony

Marek Wierzbicki

Dzieci tak nie postępują. Tylko mówię.

Kuba

A jak się coś nie podoba to znajdź sobie kogoś innego do ciśnięcia albo inna stronę do trolkowania, ponieważ ludzie którzy prowadzą ta stronę robią porządna robotę i nie potrzebują trollów. A z drugiej strony polepszasz statystyki strony dodając więcej komentarzy 😉

Sebastian Witek

Jaka jest różnica między noobem na 6 tierze i takim na 10? Żadna!. Więc należy ubijać tych botów już na niższym tierze aby nie psuli rozgrywki na wyższych poziomach.

dundee447

B.U.G.I zapowiada się na fajnego, drzewkowego fun tanka (dla mnie, trochę jak taki amerykański M6, tyle, że MT i polski 😉 ). Muszę trochę więcej nim pograć i bardziej się go nauczyć.
Vdr, masz w planach zrobienie materiału o polskim, drzewkowym MT VIII tieru, CS-53? (załaduj załogę wyszkoloną w BiA i kamo oraz pobaw się konfiguracją modułów – efekty kamo, wydają się bardziej niż zadowalające, abstrahując od tego co padają suche dane 😉 )

kamillo

Tu cały czas ciągle te same osoby piszą … to towarzystwo wzajemnej adoracji … Jeden piardnie i natychmiast pozostali lecą lizać … np. taki dundee447… ale … jak mówią każdy robi to co lubi … Z całego drzewka tylko 1 czołg który jako tako do czegoś się nadaje … reszta to syf …

dundee447

… o jest i kamilo, nasz wioskowy głupek i troll na cały etat.

Kowalski02

Ty naprawdę nie masz nic innego do roboty XD
Musisz być strasznie skrzywdzony przez innych, równych tobie graczy ze statami 30k 700 wn8 45% 😀

pikawka

Od pewnego czasu na tym forum pojawia się koleś z fajfusem na wierzchu. To ekshibicjonista. Im częściej okazujemy zdziwienie, zgorszenie, zażenowanie, tym częściej zbok doznaje przyjemności. Jeśli bedziemy go ignorować, stanie się smutny, niespełniony, zawiedziony i pójdzie sobie stąd gdzieś w pi$du.

Tak więc bez reakcji, udajemy, że go nie widzimy. Jeśli będziemy odpowiadać na jego obnażanie się, zostanie z nami na dłuuuugo….

Roophert

+1

G_Kosa

Przywitajmy nowego Dom1nowego trolla. Umarł król, niech żyje król 😀

kamillo

Ta strona działa tak samo jak synagoga żydowska … nie masz jarmułki to robisz wypad … Pejsy i jarmułkę można kupić u Vdr po okazyjnej cenie …

G_Kosa

Adam Szczepaniak

Mam tysiomc osiemset wóena i czemsto gram bez mini mopy i bez amunicji bo mnie takich kamillo szkoda ze przegrywami som.

G_Kosa

Pomijając poziom dyskusji to podejście Vdr’a do nas jako graczy i jego potencjalnych widzów skutecznie zniechęciło mnie do dalszego oglądania jego twórczości. Myślałem że to swój chłop, a to zwykły burak pokroju SQBannego. No brawo.

Vdr

Trudno. Niestety przez tyle lat działalności internetowej przekonałem się, że z debilami i chamami trzeba rozmawiać, tak jak to oni robią, bo innego języka nie zrozumieją. Jakoś normalni widzowie nigdy nie mieli ze mną problemu, tak samo jak nigdy w swoich filmach, czy wpisach nie usuwałem krytycznych komentarzy, o ile nie są to jakieś wysrywy w stylu tych pod omawianym artykułem.

G_Kosa

Właśnie o tym mowa. Jakim trzeba być człowiekiem, żeby wyzywać ludzi od debili. Może właśnie to odróżnia normalnych ludzi od tych „debili i chamów” że potrafią rozmawiać na poziomie. Nazywając kogoś debilem, wcale nie jesteś od niego lepszy.