Vdr: CS-44

Idziemy dalej polską linią czołgów średnich – dziś czas na CS-44.

Pojazdem można grać na dwa sposoby. Z działem 90 mm można użyć dobrej depresji działa i wyższego DPM, a na armacie 100 mm otrzymamy wysokie uszkodzenia na strzał i penetrację, ale kosztem depresji i DPM.

6 Odpowiedzi do “Vdr: CS-44

 1. no i jak zwykle pejsaty krasnoludek będzie zachwalał coś co jest gófffniane a jego gnom ” intelektualista ” w porywach szału i napływu inteligencji odpisze : spierfalaj … a może czas pozbierać krasnali do kupy i wysłać do Szuflandii ? Polskie czołgi średnie … wolne mułowate mało zwrotne z beznadziejnym celowaniem normalnie obornik gnoju … z magiczną prędkością cofania … czyli jedz strzel sobie i giń … bo to papierowe gówno nic nie rykoszetuje … Od czasu kiedy grą rządzą krasnale zeszła ona na dno … żadnych ale to żadnych miłych siespodzianek nie ma … za wszystko trzeba płacić po to tylko by Szuflandii przybyła jedna szuflada więcej … na jedną śmierdzącą gaśnice ręczną będziemy musieli niebawem robić maraton tygodniowy … Coś mi się wydaje że ktoś tu ma niezły ubaw w upadlaniu polskich graczy … i już widzę gnoma ” intelektualistę ” jak mi odpisuje … ” nie chcesz to nie rób ” … to nie o to chodzi czy chcę czy nie chcę … chodzi o to by gra była przyjemna miła i sprawiała przyjemność … a przez krasnali to gra stała się toksyczna … bardziej niż stonka ziemniaczana i covid …

  1. Bardziej toksycznej osoby, od twojej (celowo z małej litery) w świecie WOTa jeszcze nie spotkałem.
   Nie wiem, jakie są te Polskie medy, bo nimi nie grałem i raczej robić nie będę. Problem polega na tym, że tobie na żadnym czołgu nie idzie. Jesteś po prostu słabym graczem.
   Pier..lisz tak straszne głupoty rodem z Macierewicza, że łeb pęka. Gdzie ty tu widzisz upadlanie Polskich graczy? WG zagięło na nas parol?
   “chodzi o to by gra była przyjemna miła i sprawiała przyjemność”- co masz na myśli? Jak według ciebie powinna wyglądać rozgrywka?
   Płaczesz, jęczysz a napi…lasz po 2000 bitew miesięcznie. Wiele godzin dziennie. Jesteś psychiczny i tyle.

   1. no to jest inteligencja ” gnoma ” : … ” Nie wiem, jakie są te Polskie medy, bo nimi nie grałem i raczej robić nie będę. ” … nie wie nie zna się i nie chce się znać … ale wpierfolić swoje pseudo ” inteligentne ” frazesy na poziomie krasnala musi … Tak jakby w tej grze nie mogło być graczy słabych … to kto tą grę ma krytykować ? Gracze dobrzy ? Bo mi się wydaje że właśnie tacy jak ja czyli słabi mają do tego prawo … ale to jest zbyt trudne by krasnal to pojął ? Pejsaty krasnal na każdym kroku będzie Ci wmawiał że jesteś zły beznadziejny i nic ci nie wolno a ogólnie to powinieneś jeszcze płacić za to że możesz grać … To co myślę to piszę a co mi się nie podoba to bez owijania w bawełnę wywalam … i mam do tego prawo tak samo jak inni gracze bez względu czy jestem dobrym graczem czy też słabym !

    1. Widzę, że niczego nie zrozumiałeś. Ja o zupie, ten o dupie.
     Skończ pier..lić z tym płaceniem, bo z tego co widzę to to sam wywaliłeś w tą grę kupę kasy a nie ja.
     Jesteś zwykłym oszołomem.

Dodaj komentarz