urodzinowy prezent: duży zestaw małych czołgów

Dowódcy! World of Tanks kończy 10 lat! Już niedługo czołgi-nagrody trafią do Waszych garaży.

Ale jest problem… Czołgi obawiają się, że sprzedacie je za miejsce w garażu. Aby temu zapobiec, małe, ale bardzo dumne czołgi wyruszają w niebezpieczną podróż, aby znaleźć Źródło Wiecznego Wzmocnienia…

7 Odpowiedzi do “urodzinowy prezent: duży zestaw małych czołgów

  1. Powinniście zrobić news o nowej odsłonie stalowego łowcy tryb jest w tym roku dobrą zabawą dzięki braku spadania w postępach i misje są tak zrobione że postęp jest naprawdę przyjemny i raczej bezproblemowy. tryb bardzo na plus moim zdaniem, już udało mi się zdominować na 1 miejscu i skoczyłem od razu na 5 poziom przez zrobienie 3 misji na dmg na raz :D potem 2 misje na dmg i 7/15 etapów skonczone w pierwszy dzień.

    1. Byłem sceptyczny do tego trybu bo pierwsza edycja mi się nie podobała, ale teraz o dziwo jest to nawet zjadliwe i szybkie do zrobienia. Zupełnie jak nie WG. O_o No i na plus że poza nagrodami za poziomy, też kilka srebrników wpadnie na konto za rundę. Grosze co prawda ale zawsze coś.

  2. Stalowy łowca jest bardzo Ok w tym roku przynajmniej dlatego że jest mało ustawek tzn. jeszcze nie spotkałem takowych. Mam tylko 3 dni na jego ukończenie po 3h więc to, że jest łatwy do zrobienia to też dla mnie super sprawa. Nie rozumiem jednak podejścia WG do tak czasochłonnego eventu, który trwa zaledwie tydzień czasu jeszcze w sezonie urlopowym.

    Co do rozdawania czołgów od tak to mi się nie podoba bo jestem pazerny i lubię mieć unikatowe rzeczy. Mogliby dodać coś innego … nowego.

Dodaj komentarz