supertest: Graf Zeppelin na filmie

Materiał filmowy od ekipy z WoT Express.

Informacje o mapie

ź: WoT Express

7 Odpowiedzi do “supertest: Graf Zeppelin na filmie

  1. Mapa coś a’la Pilzno, środek nie grywalny, chyba, że dla kamikadze, wstępnie patrząc to dolny kap będzie miał nieco lepiej, ale bez pogrania, o ile wejdzie ta mapa w tym kształcie, to ciężko stwierdzić. – niestety to kolejna mapa z kałużą pośrodku, czyli Maus z lewej na prawą raczej nie zdąży.

  2. Wygląda na to, iż jedyne krzaki na mapie są na pozycjach dla niszczycieli. Prawa strona dla lightów i medów ma jedynie drzewka, które trzeba przewrócić, po ukształtowaniu terenu prawdopodobnie będzie to przypominać zjazd do rowu na Dębinie. Ponadto środkowy półwysep ma ochronę w postaci skał tylko dla drużyny północnej, a same osłony w centrum mapy wydają się płaskie co pozwala sądzić iż artyleria będzie wszędzie się wstrzeliwała, może poza hangarami. Jeden plus, że dali linię budynków więc po wygraniu przepychacza ciężkie nie będą ostrzeliwane jak na lodowcu. Szczerze zamiast łączenia Pilzna z Dębiną mogli by skupić się na naprawie oraz powiększeniu do standardu 1000×1000 obecnych map.

  3. W kwestii formalnej, to nie jest Graf Zeppelin (D-LZ 127) i chociaż numer wskazuje na jego następcę – Graf’a Zeppelin’a II (D-LZ 130), to napis na burcie mówi co innego (powinni zmienić nazwę lub nr na D-LZ 129). Całe WG… 🤦

    … a co, nie przeszkadza mi prem ammo, artyleria i MM, to sobie ponarzekam w tej przestrzeni 😂

Dodaj komentarz