Stalowy Łowca 2020: powrót

Tryb Stalowy łowca wraca do World of Tanks! Raz jeszcze będziecie musieli udowodnić, że naprawdę należycie do najlepszych z najlepszych!

Nie będzie to łatwa walka. Zmierzycie się z nowymi pojazdami, będziecie odpierać nowych zawodników i eksplorować nieznaną mapę! Podołacie? Jesteście wykuci z najtwardszej stali? Zostaniecie ostatni na polu bitwy? Ponieważ na końcu może być tylko jeden Stalowy łowca!

0 0 votes
Oceń wpis:
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
woo_zie

jakby ktoś tak jak ja czekał tylko na datę to 1 faza 17-24.08

kamillo

tak najlepszy z najlepszych a nagroda tylko 9 tier … a te co są 10,5 tiera to dla vip-ów ?

Nataniel_26

Znowu te dziecko dopadło się do komentarzy. Jakie 10,5 tier? Może od razu niech ci early dadzą bo ty to książę jesteś. Jesteś, ale żałosny

Adam

za taki tryb chcesz mieć tier 10? jakieś tu nie porozumienie.Nie trzeba być zadnym vipem żeby mieć cheftaina tylko trzeba miec klan i grać mape globalną.KOLEJNY HEJTER , KOLEJNY DZIECIAK W WOT KTÓRY PŁACZE .

woo_zie

klan nawet wystarczy na 5 bitew i 30k+ obligacji i się da wygrać na licytacji ale po co ? jak się gra dla zabawy i satysfakcji co można zrobić jakim pojazdem to nie trzeba chifa, jak chcesz sobie przedłużyć znany obiekt to go zdobywasz, kupujesz za obligacje czy za forsę dokładnie tak jak z ferrari czy wyborem garnituru

SPGSoulja

I kozacko. Szkoda, że tylko na tydzień jest.