Skubany Joker 2019: trailer

Kolejny trailer od JohnBVB.

Przed obejrzeniem zapoznaj się z definicją słowa satyra i humor, gdyż każdy film niewłaściwie oglądany zagraża Twojemu bolącemu tyłkowi.” – słówko od autora, pod którym podpisuje się również ekipa DoM1N.com.

9 Odpowiedzi do “Skubany Joker 2019: trailer

  1. Na 100% Bunny lepiej by wypadł w oczach wszystkich jakby powiedział “Ja na CC się nie nadaje, kiedyś stawiałem boty (coś tam jeszcze), a CC’ek powinien być porządnym graczem World of Tanks” Ale wolał się szarpać z całym forum które miało w zbrojowni wszystko co trzeba żeby użyć przeciwko niemu. A potem jeszcze to oskarżanie wszystkiego wokół siebie że tego CC’ka nie dostał i to z własnej winy…

    1. Słyszałem, że planował zdrową strimową konkurencję w postaci stawki 4,99 zł za ocenę konta wot i dobre rady, a specjalna porada “jak nie być cckiem” miała być bezpłatna.
      Udało się zrealizować tylko to drugie.

      1. Nazywajmy rzeczy po imieniu.. Ten człowiek pierdoli totalne glupoty i chyba jeszcze nie słyszałem nic mądrego od niego + jeśli chodzi o clickbaity to chyba nie ma sobie równych.. Jego opinia o czołgu polega na “Mi sie dobrze nim gra więc jest dobry”. Jedyne co w nim dobre to jego gadanie z czatem choć i to ma dwie strony medalu bo jest mniej skupiony przez co drużyna cierpi..

Dodaj komentarz