Skifbaca: HADES

Po prostu Hades.

0 0 votes
Oceń wpis:
10 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
BattlemoveR

Czym ten biedny gnom kuchenny podpadł autorowi, nie mam pojęcia 😛 Źle zainwestowane 5 zł przez syna albo córkę ? 🙂

Óðinn

Ale, że autor ma ok. 16 to ty wiedz

BattlemoveR

A to już wszystko jasne, pewnie chodziło o źle zainwestowane własne 5 zł 😀

pikawka

Nie zrozumiałem przesłania autora i nie dałem rady obejrzeć do końca… A szkoda, bo ten koleś ma talent. Nie wiem jaki, bo jest ukryty, ale skoro Dom1n go promuje, to musi chłopak go mieć.

violet_siwulec

Nie wiem ale jak dla mnie autor filmiku to jakaś końska spierdolina obrażająca wszystko dookoła.Smutne co teraz dzieciaki oglądają i smutniejsze jest to co dorośli ludzie robią z siebie by być oglądanym.Nie ma co się dziwić potem ze 12 latkowie klną na potęgę jak mają takich idoli.Brawo.

pikawka

Jeśli już jesteśmy przy temacie spierdolin, to przypominam, że MiqT reaktywował Ciemnotę i wyemitował już kilka nowych odcinków. Na yt są wersje wypikane, a na jego stronce te najlepsze, z „mięsem na antenie”.

Sinecode

Tylko że Ciemnota MiqT-a ma jasny cel- piętnować debilne zachowanie w grze, gnoić niedorozwojów którzy swoim idiotyzmem psują grę innym. A przesłanie Skifbacy jest akurat proste- ma to być forma parodii tego co jest w WoT. Może nie do każdego trafia ale pośmiać się zawsze można, szczególnie jak są wstawki z jakiegoś WoT-owskiego pro-gracza który dostaje piany na pysku podczas streamowania (te kamerki z atakiem kurwicy).

pikawka

Powiedziałbym delikatnie, że nie wszyscy mają talent parodystyczny. Nawet niektórzy bardzo go nie mają. Ale jeśli to kogoś bawi, to proszę bardzo — jako lekarstwo, bo śmiech to zdrowie (podobno).

PS> Pan z atakami kurvvicy przeniósł się chyba na konsole, ale wiadomość niepotwierdzona.

Pawel T

…a ja bym powiedział że nie wszyscy mają poczucie humoru 😉 ja się akurat przy tych klipach bawię świetnie i poproszę o wincyyyyj 😀