Rzut oka na plany: Luty 2024

Interaktywne otoczenie, nowe gałęzie technologiczne i nie tylko!

Rok 2024 nie jest już zupełnie nowy, ale wciąż zostało go całkiem dużo do odkrycia. Mamy więc teraz doskonałą okazję do spojrzenia na wszystkie ekscytujące wydarzenia, funkcje, aktualizacje i ulepszenia, nad którymi niestrudzenie pracują nasi deweloperzy.

Włączcie najnowszy „Rzut oka na plany”, w którym Michael Broek, dyrektor wydawniczy na Europę i Amerykę, oraz Aleksandra Legenczenko, starsza projektantka w World of Tanks, ujawniają informacje o nowych zdarzeniach losowych na Waszych ulubionych mapach, wprowadzeniu interaktywnych elementów otoczenia, ekscytujących trybach gry, dwóch nowych gałęziach technologicznych i nie tylko!

ź: WoT

Jedna odpowiedź dla “Rzut oka na plany: Luty 2024”

  1. Mam nadzieję że z tymi nerfami na X nie przesadzą za bardzo. Problem w tym że w WoT jest tylko kilka pojazdów które po nerfach Eboli i Cziftejna mogą w jakimś tam naciąganym stopniu nawiązać walkę z pojazdami-nagrodami. Z drugiej strony WG po raz kolejny strzela sobie w stopę, bo z jednej strony próbują zmotywować graczy do odblokowani X tieru i granie na tych tierch, a z drugiej strony takie mało sensowne roszady z balansem. Odblokowałeś ? No to cyk, Nerf i grinduj następną linie zanim ją znerfimy itd.

Wyłączono możliwość dodawania komentarzy.