Rzut oka na plany #2: kwiecień 2023

Waffenträger, Mirny-13, brytyjskie pojazdy kołowe i nie tylko!

Przyszłość World of Tanks jest jasna i możemy Wam obiecać mnóstwo funkcjonalności i usprawnień Waszej ulubionej gry pancernej online!

Jeszcze w lutym ogłosiliśmy japońskie niszczyciele czołgów, dynamiczne obiekty i nie tylko. Teraz oferujemy jeszcze więcej ekskluzywnych zapowiedzi tego, co nadchodzi w najbliższych kilku miesiącach! Obejrzyjcie poniższy film, aby usłyszeć więcej od Michaela Broeka, Dyrektora wydawniczego World of Tanks w Europie i Ameryce oraz Starszej projektantki gry, Aleksandry Legenczenko.

Dla tego filmu dostępny jest podkład głosowy w Twoim języku. Znajdziesz go, klikając przycisk ustawień i wybierając odpowiednią ścieżkę audio.

Jest to drugi film Rzut oka na plany w naszej trwającej serii, w której dzielimy się naszymi celami i założeniami na najbliższą przyszłość oraz dajemy Wam znać o wszelkich planowanych testach funkcjonalności i mechanik.

Chcemy poznać Wasze przemyślenia. Wasz wkład jest kluczowy, bo World of Tanks nadal się rozwija, więc prosimy o podzielenie się wszelkimi sugestiami i pytaniami!

Dowódcy, śledźcie na bieżąco najnowsze plany rozwojowe!

ź: WoT

1.8 5 votes
Oceń wpis:
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Jisaburo Ozawa

Oto i ona!!! Główny projektant nalepek i kamo dla pedałów i psychicznie chorych niebinarnych pierdolców.

pikawka

Polecam tabletki do oczyszczania szamba, 2 szt. na Allehro za 15 zł. Możesz przyjąć doustnie lub użyć jak czopka. Jakkolwiek sobie zaaplikujesz, na pewno poczujesz się lepiej.

Jisaburo Ozawa

Nie udawaj oburzonego księdza.

damian

tylko nie obsraj zbroi Jizawa! 🤣🤣

Weles_z_Nawii

Coś zaplanujecie, garstka graczy podniesie klankor, wy nie wprowadzicie i jakoś interes się kręci mimo nic nierobienia.

Sinecode

Zapowiedzi zapowiedziami- ale może czas by było coś zrobić z tym i wdrożyć. Szybciej niż kolejna premka…