RanZar: Linia Frontu

9 Odpowiedzi do “RanZar: Linia Frontu

 1. Ta linia frontu to syf i malaria. Nudne jak flaki z olejem, do tego jeszcze WG pomajstrowało suwakami żeby trudniej było wbić generała przez co ciągnie się to niemiłosiernie…

  1. Trudno? co druga bitwa wpada generał …
   Trza sie tylko na jedno nastawić – CAP. i bez problemu, do tego ze 2-5k dmg i tyle samo asysty i generał bez problemu

   1. Podaj nick z wot i screen z aktualnym poziomem linii frontu. Nie napisałem że nie da się wbić generała bo od czasu do czasu wpada, ale zdecydowania rzadziej niż na 1 i 2 etapie. WG rucha graczy aż miło, wystarczy popatrzeć na maratony które są tak skonstruowane aby normalny gracz 1-2h dziennie wbił max VIII lvl i zabulił za premkę… Ale lemingom nie przetłumaczysz…

    1. WeCry no tak… bo firma powinna tak działać, aby nikt nie musiał płacić. W zasadzie za samo zalogowanie się do gry powinna ta premka wpadać, a jeśli nie to za samo rozegranie 5 bitew dziennie.
     Załóż firmę i utrzymuj się z dobroci serca jak każdy przedsiębiorca poza WG – oni są strasznie pazerni na kasę.

    2. Masz rację tylko w jednym, są strasznie pazerni na kasę. Kiedyś wydawałem na tą grę od czasu do czasu parę groszy, teraz nie dostaną złamanego grosza. Jestem w tej grze od 2012r. i wiem jak kiedyś wyglądały maratony a jak wyglądają teraz. Wiem że części „graczy” ciężko to przechodzi przez gardło i nawet trochę jest mi ich żal, że są w taki perfidny sposób ruchani. Większość dobrych graczy odeszła od WOT’a ja sam tęsknię za bitwami gdzie na VI czy VIII połowa graczy była zielona i często zdarzali się niebiescy i fiolety.

 2. Zawsze mnie zastanawiało… te żółte oczka wskazujące na marskość wątroby lub żółtaczkę tych czołgów to niby taki znak firmowy i taka nalepka „Made in CCCP”?

 3. też gram TS5 lyb WZ… czasem przez 5 minut stoje… ale jak juz przyjada na strefe to w 2 minuty przelatuje ze 3 poziomy… ostatnio strzeliłem 6x i z porucznika na polowe majora przeleciałem… jak dekapujesz to celuj tak zeby zabijac bo wtedy wszystkie punkty ktore on zdobył wpadają do ciebie.

Wyłączono możliwość dodawania komentarzy.