ostatnie spojrzenie w przeszłość World of Tanks EU

To już koniec… naszej serii filmów „Once upon a time… World of Tanks”. 

Ale nie martwcie się, World of Tanks zostaje z nami, ale ponieważ nasze świętowanie 10 lat pancernych akcji gwałtownie się zbliża, przyglądamy się, już po raz ostatni, osiągniętym w Europie kamieniom milowym w naszej grze.

Bez Was nie byłyby to możliwe. Dziękujemy, że wybraliście się z nami na tę przejażdżkę. Przyjrzyjcie się niektórym z atrakcji z lat 2019 – 2020 i niech będą one dowodem na to, że wydarzeń, emocjonującej rozrywki i promocji w World of Tanks nigdy nie zabraknie.

Nie zapomnijcie zasubskrybować naszego kanału YouTube, aby nie przegapić żadnego z naszych filmów.

Zespół Wargaming Europe jest ogromnie wdzięczny za Wasze wsparcie! Niech RNG zawsze będą Wam przychylne!

Przegapiliście poprzednie odcinki? Obejrzyjcie je tutaj: 2013–2014 2015–2016 2017–2018

25 Odpowiedzi do “ostatnie spojrzenie w przeszłość World of Tanks EU

    1. Pisał już w jego stylu, więc tak mi się od kilku dni wydaje.
     Trzeba jednak przyznać- niezłe asy:)

    2. Ten ma ma swoje zdanie jak już, i wypowiada swoje zdanie. Nie musze siedziec w d…. WG i wychwalac ich za cokolwiek!

 1. Nareszcie koniec … i Bogu dzięki … tych dennych filmów się nie da oglądać … Jak ktoś chce sobie powspominać niech włączy sobie filmy z bitwami na YT … Beznadziejnie słabo przygotowane uroczystości na 10 lecie a o prezentach dla graczy nawet nie wspomnę bo … brak słów … Do tego strony dotyczące WOT w internecie prowadzone są przez jakąś mafię żydowską która niczym poza pogardą do graczy sobą nie reprezentuje … już wiadomo za co dostają te skrzyneczki świąteczne za free …

  1. Chcę Cię o coś zupełnie poważnie zapytać. Co Cię tak właściwie trzyma przy tej grze? Prawdę mówiąc to niesamowicie ciekawy przypadek. Z jednej strony mamy tutaj kompletne narzekanie, że World of Tanks, to gówno, że Żydzi, że spisek i cholera wie co jeszcze, ale po drugiej stronie mamy kompletnie patologiczne przywiązanie do tytułu, śledzenie wiadomości na temat tej gry i najwyraźniej granie w nią. Kurka wodna, gdybym był psychiatrą, to chciałbym mieć takiego pacjenta na obserwacji. Kamilo, zgłoś się do jakiejś specjalistycznej placówki. Kij z Tobą, ale może przez badanie Cię, obserwację i wyciąganie wniosków psychiatrzy będą w stanie pomóc innym ludziom.

   1. Wg mnie nic w tym niesamowitego nie ma. Mi się ta gra w obecnym stanie średnio podoba, ale gram w nią, głównie z przyzwyczajenia, z wydanych pieniędzy. Ale też dlatego, że mimo wszystko, to jedyna gra, która mi się na dłuższą metę nie nudzi. Więc sobie w nią gram z bardzo różną częstotliwością. Teraz dają konto premium na 10 dni to biorę i nie narzekam (imo lepsze te dni premium od tych czołgów premium, które mamy dostać, bo i tak nimi nie zagram a konto premium spożytkuję). Mam też wielu znajomych, którzy grają ciągle w LoLa, a jak ich słucham to tylko klną i są agresywni, niezadowoleni ciągle i w zasadzie nigdy nie widać by się cieszyli, że grają. A mimo to grają. WoT ma wady, głupim byłoby myślenie, że nie. Ale jednak pewien sentyment jest, pieniądze zostały wydane i takie po prostu przywiązanie się czuje. No, ale to tylko moje takie 5 groszy. Nie muszą odzwierciedlać poglądów kamillo.

   1. No tak lepiej od razu coś jebnąć bez namysłu. Abrams i cała reszta współczesnych mógłby być obecny w osobnym trybie gry. Jestem za tym gdyż grałem w Armored Warfare i już nawet najtrwalsi odchodzą, bo devsi kompletnie już nie ogarniają tego co się dzieje, poziom niesprawności gry już serio męczy

   2. No tak, bo przecież M60 Patton masakrował Tygrysy w czasie II wojny :D Pokrętna logika… A tak poważnie, Abrams i inne czołgi z jego tieru mogły by być losowane tylko na siebie. Poza tym pierwsza wersja tego czołgu pochodzi z 1980 roku, wiec w czym problem?

   3. Myślę, że czołgi współczesne prędzej czy później pojawią się w wocie. W końcu jest to coś, co może przyciągnąć ludzi do gry. Najlepszą opcją byłby alternatywny tryb randomów, który byłby przeznaczony tylko dla takich pojazdów. Oczywiście mielibyśmy klasyczny grind nowych drzewek plus czołgi premium. Możliwość dorwania dodatkowej kasy raczej nie umknie uwadze WG :P

    1. Są jeszcze gracze którzy twierdzą, że WOT jest grą o czołgach z II Wojny Światowej :D

   4. Co do nowszych maszyn to przypominam panie(jeżeli takie tu się wypowiadały) i panowie, że jakiś czas temu wg odsłoniło troszkę swoją inną grę nad którą pracują o nowych maszynach pt. Excalibur(O ile mnie pamięć nie myli co do nazwy) pamiętam, że hallack zrobił nawet o niej 1 film, a później w którymś materiale o WoT mówił, że wg dało mu do zrozumienia, że nie życzą sobie materiałów na ten temat pod groźbą zablokowania mu kanału czy czegoś tam w tym stylu, tak czy siak zachowanie było dosyć mocno ofensywne ze strony białoruskiej firmy więc zostaje tylko się zastanowić dlaczego ? W każdym bądź razie ten komentarz miał zmierzać do tego, że skoro wg pracuje nad czymś w temacie nowoczesnych maszyn to raczej nie oczekiwałbym ich w WoT, no a przynajmniej nie ich najnowszych wersji bo skoro excalibur miałby być grąo nowych maszynach to muszą zacząć drzewka trochę starszymi dajmy na to taki rok 1990.

Dodaj komentarz