niezwykły prezent dla WG od BMZ

Pracownicy Białoruskiego Zakładu Metalurgicznego postanowili stworzyć 65-kilogramowe logo WoT z okazji rocznicy gry.

Samo logo (tarcza) waży 65 kilogramów, a o około 135 kilogramów więcej przypada na niestandardową podstawę, wykonaną z rur o średnicy 73 milimetrów, produkowanych w BMZ i 20-milimetrowej blachy. W sumie niezwykły prezent waży około 200 kilogramów.

0 0 votes
Oceń wpis:
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
pikawka

Nie jestem „globalnym moderatorem”, ale … chodzą pogłoski, że każdy gracz z 10-letnim stażem otrzyma miniaturkę wspomnianego logo o wadze ok. 3 kg, a ci z wuenem ponad 3000 wersję z kryształkami Svarowskiego. Acha, przygotowana ma zostać specjalna miniaturka dla Multiego z wtopioną monetą 5-złotową.
Prezent prawdopodobnie będzie można odebrać osobiście w siedzibie WG w Mińsku.

świeży_ogórek

Wszystko się zgadza oprócz jednego szczegółu: miniaturki będzie można odebrać osobiście w kliencie gry i na stałe będzie wyświetlana w garażu na „honorowym” miejscu. Wystarczy jedynie ukończyć jubileuszową misję polegajacą na przewróceniu do góry kołami i zniszczeniu w ten sposób kałowca w stu bitwach losowych. Czas na ukończenie tej misji nieograniczony.
Podobno dziesięciu pierwszych graczy, którzy ukończą tę misję ma dostać specjalną wersję miniaturki do garażu, błyszczącą i mieniącą się kolorami tenczy.
Pozdrowienia dla pozytywnie zakręconych 😉