najlepsze powtórki tygodnia

Edycja EU.

Witajcie w 120. odcinku „Najlepszych powtórek tygodnia”! Zobaczcie 5 niecodziennych powtórek, które wybraliśmy do dzisiejszego odcinka na naszym kanale YouTube. Wszystkie powtórki przesyłane są przez członków społeczności. W nagrodę za wejście do programu ich autorzy otrzymują niesamowicie rzadki styl BRW. Chcielibyście znaleźć się wśród tych szczęśliwych graczy? O tym jak wziąć udział przeczytacie poniżej.

Poza stylem dwójka finalistów otrzymała również 2 500 złota, a teraz zabiega o Wasze względy. Obejrzyjcie nowy odcinek i zadecydujcie na forum, która z powtórek zasługuje na premię w wysokości 500 złota.

Nie zapomnijcie kliknąć przycisku subskrypcji oraz dzwonka, aby nie przegapić kolejnego odcinka!

🔔 SUBSKRYBUJCIE NASZ KANAŁ

Głosujcie na najlepszą powtórkę tygodnia!

Do 14 listopada na forum wskazujcie na najciekawszą powtórkę tego tygodnia.

GŁOSUJ TERAZ

Jak wziąć udział i sporo wygrać

Macie niesamowitą powtórkę wartą 2 500 złota, która dostanie się do programu? Wykonajcie te proste kroki, a może znajdziecie się wśród najlepszych graczy World of Tanks eksponujących swoje umiejętności w nadchodzącym odcinku.

  1. Wejdźcie na stronę wotreplays.eu i zalogujcie się, używając danych Waszego konta
  2. Prześlijcie wybraną powtórkę Waszej niesamowitej rozgrywki przy użyciu pomarańczowego przycisku Upload
  3. Nadajcie Waszemu filmikowi wpadający w ucho tytuł i w polu opisu uzasadnijcie, dlaczego uważacie, że powinien się zakwalifikować do programu
  4. Po przesłaniu filmu, kliknijcie przycisk Konkurs/ Sterowanie powtórką, który znajdziecie nad podglądem rozgrywki, i wybierzcie opcję BRW, aby przesłać swoją powtórkę do tego konkursu.

To wszystko, co musicie zrobić. Potem możecie już tylko trzymać kciuki za powodzenie Waszego filmu.

+3 zdjęcia

Nadszedł czas, aby zabłysnąć na polu bitwy. Wybierzcie swój ulubiony czołg, upewnijcie się w kliencie gry, że macie włączoną opcję powtórek i wjeżdżajcie na pole bitwy, aby przeprowadzić spektakularną pancerną akcję. Z niecierpliwością czekamy na przesłane przez Was filmy i, kto wie, może i Wy znajdziecie się wśród wyróżnionych graczy w jednym z kolejnych odcinków!

ź: WoT

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze