Misja zwiadowcza: Zdecyduj o losach naszych nowych map

Gdy poprzednio uruchomiliśmy tryb Misja zwiadowcza, zobaczyliśmy, jak wielu z Was z niego skorzystało i aktywnie w nim grało.

Ponad dwa miliony graczy podjęło grę w tym trybie, a ponad milion z Was wypełniło ankietę. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za Wasze zaangażowanie i w ramach podziękowania przynosimy dobre wieści: Misja zwiadowcza powróci na całe dwa tygodnie.

Misja zwiadowcza 2022

Od 13 czerwca 2022 r., 14:00 CEST do 27 czerwca 2022 r., 01:00 CEST (UTC+2)

Więcej czasu oznacza więcej okazji na wypróbowanie wszystkich SZEŚCIU prototypów map, które będą dostępne od samego początku. Uwzględniając Wasze informacje zwrotne, dołączyliśmy trzy poprawione prototypy map z poprzedniej iteracji (KanionStocznia i Daleki Wschód). Pozostałe trzy (AnikiejewkaAquila i Klostertal) to zupełne nowości.

Wasza ulubiona mapa z poprzedniej rundy (wybrana przez graczy w głosowaniu), Posterunek oficjalnie „zdała sprawdzian” w Misji zwiadowczej i jest niemal gotowa, by zostać wprowadzona do gry. Musimy tylko doszlifować kilka aspektów wizualnych zanim wejdzie do bitew losowych we wrześniu 2022 roku. Oto, jak będzie wyglądać premierowa wersja mapy Posterunek:

+15 zdjęć

Druga pod względem popularności mapa, Zatoka małż, będzie następna w kolejce. Powinna wejść do bitew losowych w okolicach początku 2023 roku.

Misja zwiadowcza: Podstawy

  • Jak wejść: Możecie zyskać dostęp do Misji zwiadowczej przez menu wyboru trybów, specjalne okno w Waszym garażu i z interfejsu misji.
  • Zasady: Misja zwiadowcza jest rozgrywana w formacie 15 na 15 w pojazdach poziomów VIII–X, wyłącznie wg zasad bitew standardowych. Mapa zostaje losowo wybrana z puli sześciu prototypów.
  • Ankieta: Będzie dostępna dla każdej nowej mapy gdy znajdziecie się w najlepszej 12 pod względem bazowych PD w sześciu bitwach rozegranych na tej mapie. Postarajcie się wypełnić możliwie jak najwięcej ankiet z Misji zwiadowczej, aby pomóc nam zadecydować o przyszłym kształcie gry!
  • Nagrody za uczestnictwo: Znalezienie się w najlepszej 12 pod względem zdobytych bazowych PD w bitwie Misji zwiadowczej zostanie uwzględnione na pasku Waszego postępu. Aby wygrać wszystkie dostępne nagrody musicie znaleźć się wśród najlepszej 12 pod względem bazowych PD w 50 Misjach zwiadowczych.
  • Możecie też wypełniać misje dzienne, by zdobywać punkty Przepustki bitewnej i obligacje w tym trybie. Bitwy Misji zwiadowczej nie będą wliczane do Waszych osobistych misji, ale zostaną uwzględnione w ogólnych statystykach osobistych.

W tym trybie nie można wypełniać misji klanowych, ale można w nim używać rezerw klanowych.

Kandydujące mapy: Przegląd

Zobaczcie, jakie elementy ulepszyliśmy w prototypach z poprzedniej Misji zwiadowczej:

 • Kanion, mapa 1000×1000 m usytuowana na kamiennej pustyni o surowym krajobrazie
 • Stocznia, pokryta śniegiem i niemal całkowicie otwarta mapa 1000×1000 m
 • Daleki Wschód, dość otwarta mapa letnia 1000×1000 m z budynkami i lotniskiem

Interaktywne grafiki na oficjalnej stronie WoT

1

2

3

Wskakujcie w nieznane! Te trzy kandydujące mapy to nasze najnowsze dzieła:

 • Anikiejewka, mapa 1000×1000 m w radzieckiej lokacji, o ukośnej symetrii, zróżnicowanym poziomie terenu i elementach krajobrazu miejskiego i dzikiej przyrody.
 • Aquila, wyjątkowo duża mapa 1200×1200 m inspirowana Europą Północą, z dominującymi krajobrazami ze wsi i miasteczka
 • Klostertal, mapa 1000×1000 m ulokowana w Europie Środkowej, składająca się głównie z miejskich bloków z rozległym parkiem pośrodku

Interaktywne grafiki na oficjalnej stronie WoT

4

5

6

Prosimy pamiętać, że mapy w Misji zwiadowczej to prototypy przeznaczone do bitew losowych. Są niemal w pełni gotowe, by na nich grać (potrzebują tylko ostatnich, zasugerowanych przez Was, szlifów), ich oprawa wizualna może jednak znacznie się zmienić przed oficjalną premierą.

Ankieta: Zmiany

Wasze opinie o mapach World of Tanks dały nam wiele informacji, więc zdecydowaliśmy, że stworzymy Wam więcej opcji na podzielenie się uwagami w ankiecie. Nasza zaktualizowana ankieta jest responsywna i wygodniejsza w użyciu. Co najważniejsze, pozwala wskazać problematyczne aspekty minimapy, jeśli uważacie, że pozycje drużyn potrzebują zbalansowania. Możecie też podzielić się bardziej szczegółowymi opisami do trzech pozycji i wyjaśnić, na czym dokładnie polega problem. Wierzymy, że to rozwiązanie pomoże nam zebrać jeszcze cenniejsze informacje zwrotne. Jeśli zmienicie zdanie na temat którejkolwiek mapy z tego trybu, możecie wypełnić ankietę ponownie w dowolnym momencie przed zakończeniem Misji zwiadowczej.

Nagrody: Podwójne

Znalezienie się w pierwszej 12 pod względem zdobytych bazowych PD (w obu drużynach) w bitwach Misji zwiadowczej wlicza się do paska postępu. Będziecie musieli spełnić ten warunek w 50 bitwach Misji zwiadowczej, by zapełnić pasek postępu. Wśród nagród (pod warunkiem, że osiągnęliście odpowiedni poziom, jak pokazano poniżej) są rezerwy osobiste, dyrektywy, dni konta premium WoT, medale i unikalny styl 2D.

Pamiętajcie jednak, że Wasze postępy będą zresetowane po pierwszym tygodniu (20-06-2022; 11:00 CEST), zatem możecie spróbować zdobyć cały zestaw Misji zwiadowczych po raz drugi!

Nie zapominajcie, że udział w Misjach zwiadowczych, dzielenie się uwagami i głosowanie na ulubione prototypy map to najlepszy sposób na to, by mieć bezpośredni wpływ na przyszły kształt gry World of Tanks.

Nie przegapcie tej okazji, by uczynić World of Tanks jeszcze lepszym!

ź: WoT

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze