Gamescom 2020: dołączcie do akcji!

Gamescom 2020 jest już tuż za rogiem!

Dołączcie do nas na tym w wydarzeniu, które tym razem odbędzie się w pełni online, znajdziecie tam mnóstwo streamów i całą masę ciekawych aktywności, zaczynając już od 27 Sierpnia!

Aby sprawić, że cała sprawa będzie trochę słodsza, wypełniajcie misje Droga Na Gamescom, aby zdobywać fantastyczne nagrody, między innymi nowy styl Gamescom 2020!

Pssst… Bądźcie na bieżąco, ponieważ niedługo będziemy dzielić się z Wami informacjami na temat giveawayów sponsorowanych przez Sklep Wargaming, AmazonPay, Steelseries, Cobi, Displate, Intel, Alienware i wiele więcej!

0 0 votes
Oceń wpis:
9 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
kamillo

Halo jest tu kto ? Ludzie żyjecie ? Umarliście ? Nikt nic nie pisze to choć ja coś napiszę … by nikt nie myślał że POzdychaliście … 😉 … No więc zastanawiam się jak to jest że w 2018 roku nic nie musiałem robić i dostałem 2 style gamescom a w tym roku by dostać choć jeden muszę aż tyle misji przejść … tym bardziej że ten z 2020 jakoś nie wydaje się być lepszym – ładniejszym od tego z 2018 roku … Oczywiście by nie było że krytykuję oba są fajne … zwłaszcza jak je porównamy do tych z… Czytaj więcej »

G_Kosa

Spierdalaj…

ZODJAK

To sa własnie treściwe komentarze G_KOSA!
Pewnie sporo wypocin na niego wylałeś. Poziom gry dostosowany do poziomu inteligencji swoich graczy.

Pawel

Pochwal się swoim poziomem „intelektualisto”

ZODJAK

Jest wystarczajacy i na poziomie który nie pozwala nawet mi sie zniżać do treści ktore w/w zostały.

kamillo

Właśnie zdobyłem intelektualisto ten styl i miejsce w garażu …

pikawka

Kosa, ile razy trzeba powtarzać – NIE KARMIĆ TROLLA !?
Ludziom z pewnymi zaburzeniami jest wszystko jedno, czy mu odpiszesz „i love u”, czy „spierdalaj”. Waże jest, że poświęciłeś mu czas, czytając jego wypociny i że zaangażowałeś się emocjonalnie w odpowiedź. Tego koleżkę trzeba zlewać, ignorować. Tylko wtedy się od niego uwolnimy.

skip

Tak jak nie zawsze się z Tobą zgadzam Pikawka tak tutaj masz 100% racje

Kowalski02

Wydaje mi się, że nawet kiedy mówimy o tym, że trzeba go zlewać, to w jakiś sposób się angażujemy i dajemy mu znać, że go widzimy. Dlatego…
Jaka pogoda u was?