Gamescom 2020: dołączcie do akcji!

Gamescom 2020 jest już tuż za rogiem!

Dołączcie do nas na tym w wydarzeniu, które tym razem odbędzie się w pełni online, znajdziecie tam mnóstwo streamów i całą masę ciekawych aktywności, zaczynając już od 27 Sierpnia!

Aby sprawić, że cała sprawa będzie trochę słodsza, wypełniajcie misje Droga Na Gamescom, aby zdobywać fantastyczne nagrody, między innymi nowy styl Gamescom 2020!

Pssst… Bądźcie na bieżąco, ponieważ niedługo będziemy dzielić się z Wami informacjami na temat giveawayów sponsorowanych przez Sklep Wargaming, AmazonPay, Steelseries, Cobi, Displate, Intel, Alienware i wiele więcej!

9 Odpowiedzi do “Gamescom 2020: dołączcie do akcji!

  1. Halo jest tu kto ? Ludzie żyjecie ? Umarliście ? Nikt nic nie pisze to choć ja coś napiszę … by nikt nie myślał że POzdychaliście … ;) … No więc zastanawiam się jak to jest że w 2018 roku nic nie musiałem robić i dostałem 2 style gamescom a w tym roku by dostać choć jeden muszę aż tyle misji przejść … tym bardziej że ten z 2020 jakoś nie wydaje się być lepszym – ładniejszym od tego z 2018 roku … Oczywiście by nie było że krytykuję oba są fajne … zwłaszcza jak je porównamy do tych z papierem toaletowym albo do tego z tymi skarpetami … Nie wydaje się Wam że ilość misji jest nie adekwatna do wartości nagrody ? Np. te misje jakie są na polskie czołgi średnie … nie są łatwe i wymagają poświęcenia …bo musimy rozwijać czołgi potem je kupić … szkolić załogę wydawać kasę na wyposażenie i je zdejmować – przekładać i na koniec dostajemy zwykły styl … który uczciwie mówiąc każdy z nas może sobie kupić za 1 sms-a … no chyba że ktoś się ucieszy z wyglądu tego Brz ę szczy szczy kiewicza ;) Ja mam jego i innych wyglądów tyle że już nawet tego nie zmieniam … tak samo jak te progresywne naklejki które mnie tylko denerwują bo zaśmiecają mi okno i zasłaniają inne ważniejsze informacje … no ale … jak uda mi się go zdobyć … ten styl … to dam go na tego nowego brytyjskiego komandosa 6 tieru ;) chyba to A 46 już z nim miałem do czynienia podczas bitew … gość zaczajony wystawiał tylko wieżę i strzelał do mnie … a ja z ciekawości nie oddałem strzału i mu się przyglądałem i czekałem aż mnie przebije … i nie przebił ani razu … tak się gościu zapomniał strzelając we mnie że nie zauważył jak inni z mojej drużyny go objechali i uśmiercili … Dziwne to jest … nawet bardzo dziwne … i mnie to zastanawia … jak to jest że w Tank Rewards możemy ugrać sobie czołg premium który jest o wiele lepszy od np. tych nagród z okazji 10 lecia ? Bo np. taki Thunderbolt albo Firefly albo HT NO albo Type 64 albo SU 100Y albo …. no praktycznie wszystkie można powiedzieć że są lepszymi czołgami od tych w prezencie …

        1. Jest wystarczajacy i na poziomie który nie pozwala nawet mi sie zniżać do treści ktore w/w zostały.

    1. Kosa, ile razy trzeba powtarzać – NIE KARMIĆ TROLLA !?
      Ludziom z pewnymi zaburzeniami jest wszystko jedno, czy mu odpiszesz “i love u”, czy “spierdalaj”. Waże jest, że poświęciłeś mu czas, czytając jego wypociny i że zaangażowałeś się emocjonalnie w odpowiedź. Tego koleżkę trzeba zlewać, ignorować. Tylko wtedy się od niego uwolnimy.

Dodaj komentarz