WT: Amerykański czołg ciężki kolejną maszyną z przepustki bitewnej.

Nowa przepustka bitewna zbliża się wielkimi krokami. Została zapowiedziana następna maszyna do zgarnięcia.

Jeden z najcięższych czołgów ciężkich USA – M6A2E1, będzie jedną z nagród w nadchodzącym Battlepass. Pojazd będzie posiadał status premium tak jak reszta maszyn dostępnych do zdobycia w przepustce bitewnej.

 

News M6a2e1 Com 20ceb568ccbca6c222ac8a33eb69ecd1

 

M6A2E1 jest 77 tonowym potworem zbudowanym na bazie czołgu T1E1. Został zmodyfikowany oraz wzmocniony w taki sposób, aby na jego przodzie nie znalazł się ani jeden słaby punkt. Inżynierowie usunęli właz kierowcy, karabin maszynowy oraz dodatkowo wzmocnili konstrukcję dodatkowym pancerzem. Czołg jest wyposażony w 105 mm działo T5E1 znane z takich konstrukcji jak T95 czy też T28. Ze względu na swoją masę czołg nie jest szczególnie mobilny, problemem jest również jego rozmiar. Czy będzie to dobra maszyna, przekonamy się już niedługo. Nowa przepustka bitewna rusza już od 12 maja.

 

2 Odpowiedzi do “WT: Amerykański czołg ciężki kolejną maszyną z przepustki bitewnej.

  1. „Czy będzie to dobra maszyna ?” Tak będzie zajebista ! Dla dział samobieżnych w World Of Tanks, jako mięso armatnie do nabijana HP dla dział samobieżnych. Proponuje dodać jeszcze jako załogantki ,te piszczące (idi***i) japonki z anime a Będzie Git. :D

Dodaj komentarz