War Thunder: Wypłyń w morze z Yūgure!

Kolejna nagroda z kwietniowego wydarzenia specjalnego została ujawniona. Tym razem jest to okręt.

Yūgure – amerykański niszczyciel typu Fletcher biorący udział podczas drugiej wojny światowej, a następnie w latach pięćdziesiątych przekazany Japońskiej marynarce wojennej. Wyposażony w cztery 127 milimetrowe armaty oraz pięć podwójnie sprzężonych armat Bofors 40mm powoduje, że nie można przepłynąć obok niego obojętnie.

 

1920x1080 Destroyer Yugure Logo Com F5f889361e3b7795ac26070fb7da74ad

 

Okręt znajdziemy w Japońskim drzewku jako maszyna premium w drugiej erze. Jak podobają się Wam zapowiedziane do tej pory nagrody?

3 Odpowiedzi do “War Thunder: Wypłyń w morze z Yūgure!

  1. Przyznaje się, nie potrafię grać morskich w war thunderze (grałem tylko żeby zrobić misję do przepustki), ale moim zdaniem mapy są za małe a bitwy trochę za chaotyczne. Spawnienie się 14 km od przeciwnika gdzie torpedy mają zasięg 14 km. a powiedzmy jak dodadzą coś pokroju tego już sławnego Yamato czy Montanę to wątpię, że na tak małych mapach będą grać.

   1. Problem z okrętami (pełnomorskimi) jest taki że naprawdę dużo zależy od sprzętu, oraz od tego kto trafi do drużyny. Jeśli u przeciwników jest ze 2-3 gości w krążownikach+ którzy potrafią prowadzić celny ogień na 7-10km, a u Ciebie nie ma wsparcia (nawet jak sam trafiasz) to bitwa jest pozamiatana.
    Z drugiej strony flota przybrzeżna daje sporo frajdy, też sporo zależy od drużyny, ale łatwiej zagrać taktycznie (schować się itp.). Osobiście bardzo lubię :)

    Co do kolejnych er w okrętach: pewnie ślimak ma trochę zagwozdkę co dalej, bo z jednej strony kolosy w rodzaju Yamato itp., a z drugiej nowoczesne rakiety przeciwokrętowe… Jedna włoska łódeczka już ma. Do tego nowocześniejsze okręty mogą mieć systemy wspomagające celowanie artylerii głównej, bo radary śledzące cele powietrzne (i oznaczające gdzie celować) już są. A samolot wykręci, okręt nie.

Dodaj komentarz