War Thunder: Modern Warfare

Hmmm…

WarThunder T90

Gaijin Entertainment zapowiedział, że do War Thunder, popularnej gry MMO, utrzymanej w klimatach II Wojny Światowej, trafią współczesne maszyny naziemne i lotnicze, rozszerzające drzewka technologiczne i dodając nowe pojazdy od 5. do 9. poziomu. Czołgiści War Thunder mogą spodziewać się amerykańskiego M1A2 Abrams i rosyjskiego T-14 Armata. Piloci w blasku słońca ujrzą naddźwiękowe myśliwce F-22 Raptor i T-50 PAK FA oraz wiele odmian śmigłowców bojowych.

Oficjalne źródło informacji

Wszystko, co warto wiedzieć o najnowszych pojazdach w War Thunder, gracze znajdą na oficjalnym blogu twórców gry. Opisane zostały m.in. czołgi bitewne Leopard 2A5 i T-90A oraz śmigłowce GA-64 i Mi-35. Kolejne informacje na temat maszyn będą udostępnione na oficjalnej stronie internetowej War Thunder.

– Gracze regularnie proszą nas o dołączenie do War Thunder nowoczesnych maszyn – mówi Kirill Yudintsev, Creative Director z studia Gajin Entertainment. – Właściwie, jeszcze przed wydaniem gry zaczęliśmy prowadzić wewnętrzne testy i przygotowania na dużą skalę. Widzimy szansę na poszerzenie historycznej struktury naszej gry. Nareszcie, właśnie dzisiaj, mamy możliwość zaprezentowania efektów naszych starań.

Nowe elementy

Zaktualizowane drzewka technologiczne z szeroką gamą nowych pojazdów, sił powietrznych i morskich wszystkich narodów zostaną wkrótce opublikowane na oficjalnej stronie gry. Naturalnie, nowoczesne maszyny przeniosą do gry dużą ilość nowych elementów, m.in.: reaktywne pancerze, wyrzutnie zasłon dymnych i nowoczesną, wysoce precyzyjną broń. Więcej informacji i szczegółów zostanie opublikowane na blogu twórców gry w najbliższych dniach.

 

WarThunder MI 35 Helicopter

WarThunder GM-64 Helicopter

WarThunder Leopard 2a5

0 0 votes
Oceń wpis:
9 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
McThar

Eee, ale pierwszy kwietnia jest jutro.

Simon_Dunn

Mam nadzieję że to nie prima aprilis.
Pomysł doskonały, do dzieła Gajin.

Svean

Noooo… brzmi ciekawie.
Postaram się nie nakręcać, ale… brzmi nawet bardzo ciekawie 🙂

Poland_Strong

Wybadanie 5 ery jest czasochłonne, ciekawe jakby to wyglądało wyżej.

kyko1916

nadzieja matką głupich w tym przypadku

BattlemoveR

Wygląda na to, że to żart, ale grywalny. Modele są ponoć w grze… O_o
https://www.youtube.com/watch?v=2K_1CY7dG_E
Chyba znowu Gaijin pozamiatał na 1 kwietnia…

czlowiek lasu

Oczywiście że będzie mozna jezdzic/latac, jak co roku. Wygląda na to Dagor Engine uciągnie każda mechanikę jaka Gadziny sobie wymyśla, poza tym już od paru miesięcy można sobie polatać w misji helikopterem, do ściągnięcia na wt.live.
Ba, nawet drugowojenne mechy kroczące były…

BattlemoveR

Śmigłowiec też ktoś zrobił ? lol… widziałem już myśliwce i korwety kosmiczne, różne dziwne czołgi a nawet samochody wyścigowe, ale śmigłowiec ? 😀

czlowiek lasu

https://www.youtube.com/watch?v=6p0k40ZV2qQ Tu Phly „recenzuje” misje z helikopterem 😛