War Thunder: maszyny z battle pass

Twórcy gry przygotowali dla nas film omawiający pojazdy, które możemy otrzymać w przepustce bitewnej.

Od 24 lutego do 12 maja trwa battle pass przygotowany przez studio Gaijin dla graczy War Thunder. Jest to już drugi taki event w grze. W tym sezonie motywem przewodnim są rzymianie, na których czele stoi Centurion. Nie byle jaki Centurion, bo Mk.5/1 (RAAC).

News Centurion Mk 5 Raac Com A1da5e770cbaae04710249081f7a3cec

Oczywiście nie jest to jedyna maszyna jaką możemy otrzymać wykonując zadania w przepustce. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej to macie ku temu niesamowitą okazję. Ekipa War Thunder przygotowała dla Was film, na którym omawiają każdą z nowych maszyn.

Jeśli jesteście ciekawi jak sprawuje się nowy Centurion to pytajcie swoich content creatorów, ponieważ każdy z nich otrzymał na 14 dni dostęp do tej wspaniałej maszyny!

Jak podoba Wam się battle pass w War Thunder? Który już nabiliście level?

3 Odpowiedzi do “War Thunder: maszyny z battle pass

    1. OK to tłumacze.
      W WT teraz jest 2 w historii przepustka 1 była jakiś czas temu. z całej przepustki się dostaje jakieś kredyty bonusy etc. Cała przepustka zawiera 4 maszyny (czołg, statek, samolot, czołg wyższego poziomu) w obu przepustkach za darmo jest samolot. Kupno battle pasa poza tym, że dostaje się resztę maszyn to dodatkowo jakieś tam bonusy na exp i kredyty na bitwę, elementy 3D na czołg (w tym BP jest np mieczyk i tarcza do zamontowania gdzie chcemy) jakieś naklejki itp. BP daje też taką walutę którą kiedyś się dostawało z misji dziennych za które po odblokowaniu danego poziomu sklepu (który sam się wbija robiąc misję) można za tą walutę kupić sobie bonusy (np +300% exp z bitwy) krzaki na czołg do kamuflażu albo maszynki premium (premki nie są lepsze od drzewkowych odpowiedników tylko mają boosta do exp i kasy)
      Sory za długą wiadomość ale chciałem wyjaśnić dla tych co nie wiedzą. Bo raczej jak działa BP w WOT to każdy tu wie a w WT tak mniej trochę

Dodaj komentarz