War Thunder: Easy Anti-Cheat

Witajcie żołnierze! Miło nam zakomunikować, że po wielu perypetiach udało nam się zaimplementować Easy Anti-Cheat w podstawowych trybach gry i jesteśmy gotowi aktywować go w jednej z nadchodzących łatek. To ważny krok na drodze do pełnej implementacji systemu Easy Anti-Cheat w War Thunder.

Inicjalizacja będzie prowadzono fazami. Na tę chwilę EAC zostanie wprowadzony do trybów,  w których brak znaczników odgrywa dużą rolę oraz do wszelkiego rodzaju turniejów, czyli do trybów gry, gdzie jest najbardziej potrzebny. Statystyki zebrane podczas tej fazy pomogą nam w dalszym ulepszaniu EAC i w przyszłej integracji z resztą trybów gry.

Uruchamianie EAC

Easy Anti-cheat będzie aktywny w trybach “bez znaczników” oraz turniejach, czyli tam gdzie przyda się najbardziej. EAC poprosi o autoryzację przy pierwszym wejściu do bitwy.

Aby uniknąć restartowania gry, zalecamy zaznaczenie znacznika EAC przed uruchomieniem War Thunder.

Podwójna ochrona

Ochrona heurystyczna cały czas jest aktywna. Umożliwia nam ona efektywne wykrywanie graczy używających zabronionych modyfikacji. Cały czas działa również system indywidualnego zgłaszania podejrzanych graczy za pomocą powtórek serwerowych.

Cały czas pracujemy nad ulepszaniem algorytmu  EAC w War Thunder, by zagwarantować Wam, że wszyscy Gracze mają równe szanse podczas bitwy. Dziękujemy Wam za wsparcie!

Pytania i odpowiedzi

— Czy EAC wpłynie na wydajność gry na moim komputerze?

Nie, EAC używam minimalne ilości dostępnych zasobów komputera, nie zauważysz różnicy w wydajności gry.

— Boję się, że EAC zbanuje mnie za używanie modyfikacji dźwięku albo programów do komunikacji głosowej.

Nie martw się, EAC filtruje tylko niezbędne dane, modyfikacje dźwięku są z nich wyłączone. Poza tym, wszystkie popularne komunikatory są uznawane przez algorytmy EAC za dopuszczalne.

Jeśli pojawi się jakiś problem, zapraszamy do kontaktu ze wsparciem EAC.

— Czy EAC ma jakieś problemy ze współpracą z moim programem antywirusowym?

Nie, EAC współpracuje z większością programów antywirusowych.

— EAC nic nie daje i nie ochroni gry przed oszustami!

Dziesiątki popularnych gier są chronione przez EAC. Co ciekawe, większość z nich polega tylko na tym systemie, nie posiadając, tak jak War Thunder, wewnętrznego systemu do wykrywania oszustw. Używamy EAC w naszych innych grach: Crossout i Cuisine Royale i jesteśmy zadowoleni z rezultatów!

— EAC wyświetla mi błąd.

Spróbuj tych rozwiązań:

1.Dodaj EAC do wyjątków w programie antymalware/antywirusowym;

2. Sprawdź czy masz zaznaczony EAC w War Thunder, zrestartuj grę i uruchom EAC ponownie.

3. Zgłoś problem na naszym forum.

ź: WT

3 Odpowiedzi do “War Thunder: Easy Anti-Cheat

  1. Nie koniecznie.

   Byłem zmuszony do grania na ULQ przez jakiś czas, i było sporo przypadków gdzie ULQ mi bardzo przeszkadzało. Fakt faktem że wiadomo, że czasem mocno pomagało, ale teraz to nawet potrafi przeszkodzić.

   Najbardziej zapadły mi w pamięć przypadki gdzie przez brak jakichkolwiek cieni wszystko co widziałem zlewało się ze sobą(mowa przede wszystkim o krzakach) i gdy widziałem czołgi wroga, przy czym przeszkody za którymi stali mi się nie renderowały i strzelałem w niewidzialne skały bądź kupy gruzów.

   Wydaje mi się, że ludzie mocno przesadzają z tym jaka jest obecnie ilość graczy na ULQ, lub jaką daje przewagę. Sporo się nazmieniało odkąd wyszły czołgi, i już to nie daje aż takiej kolosalnej przewagi jak kiedyś.

Dodaj komentarz