WoWs: Zgarnijcie krocie z Windscribe w Klubie Kapitana

Z radością ogłaszamy przybycie Windscribe VPN do naszego programu korzyści Klub Kapitana – cieszymy się tak bardzo, że świętujemy to nie jednym, lecz dwoma osobnymi konkursami, w których będziecie mieli szansę zdobyć darmową subskrypcję Windscribe!

Windscribe to zestaw narzędzi, na które składa się aplikacja VPN oraz rozszerzenie do przeglądarki, które współpracują, by blokować śledzenie reklam i web beacony, przywracać dostęp do zablokowanej zawartości i wspomóc zabezpieczenie Waszej prywatności online.


Weźcie udział w dwóch konkursach!

Wszyscy gracze – nowi i weterani – mogą uczestniczyć równocześnie w obu konkursach. To proste – wystarczy podążać za poniższymi krokami i wejść do losowania jednej z 1000 subskrypcji Windscribe VPN!

1. Kliknijcie przycisk „Weź udział” poniżej. Jeśli jesteście nowi, musicie najpierw stworzyć konto.

2. Odwiedźcie Klub Kapitana World of Warships i potwierdźcie swoje członkostwo, akceptując warunki umowy. Jeśli zrobiliście to już w przeszłości, możecie pominąć ten krok.

Weź udział

3. Podążajcie za podanymi poniżej instrukcjami, aby wziąć udział indywidualnie w każdym z dwóch konkursów:

Konkurs w mediach społecznościowych

Początek: 14 lis, 17:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: 14 lis, 17:00
Koniec: 1 gru, 01:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: 1 gru, 01:00
Instrukcje
Stoczcie jedną bitwę w World of Warships, a następnie odwiedźcie stronę World of Warships na Facebooku lub specjalny film na naszym kanale YouTube i odpowiedzcie na następujące pytanie w komentarzu:

Skąd pochodzi Garry – maskotka Windscribe?

Pamiętajcie, aby do komentarza dodać swoją nazwę w grze i serwer, na którym gracie!

Nagrody
400 uczestników, którzy jako pierwsi wykonają te kroki, otrzyma 3-miesięczną subskrypcję Windscribe Pro!

Konkurs w grze

Początek: 14 lis, 17:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: 14 lis, 17:00
Koniec: 15 gru, 01:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: 15 gru, 01:00
Instrukcje
Wystarczy zalogować się do World of Warships i zdobyć tak dużo bazowych PD, jak to możliwe w dowolnej liczbie bitew losowych!
Nagrody
Najlepsi gracze w następujących kategoriach, którzy zdobędą najwięcej bazowych PD w trakcie trwania konkursu, wygrają 6-miesięczną subskrypcję Windscribe VPN:

  • 200 najlepszych nowych graczy
  • 200 najlepszych aktywnych graczy
  • 200 najlepszych graczy, którzy nie logowali się do gry od co najmniej 30 dni

O Klubie Kapitana

Klub Kapitana jest wewnętrznym programem korzyści World of Warships, gdzie gracze mogą skorzystać z bogatej gamy ekskluzywnych ofert i zniżek od naszych partnerów.

  • Jeśli macie konto World of Warships oraz w ciągu ostatnich 30 dni braliście udział w chociaż jednej bitwie, to drzwi Klubu Kapitana stoją przed Wami otworem!
  • Przeglądajcie nasze morze ofert w dowolnym momencie – nie wymagamy żadnej rejestracji! Znaleźliście coś epickiego? Podzielcie się łupami ze swoją flotą w mediach społecznościowych lub na blogach!
  • Widzicie ofertę, która spełnia Wasze oczekiwania? Zgarnijcie ją i otrzymajcie voucher bezpośrednio od naszego partnera, wraz z instrukcją aktywacji.

Przeglądajcie obecne oferty poprzez poniższy link!

Klub Kapitana

ź: WoWs

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze