WoWs: zakończenie wsparcia Launchera na rzecz WGC

Przez ostatnie kilka lat stale aktualizowaliśmy Wargaming Game Center (WGC), abyście mogli z przyjemnością przeżywać niezwykłe wydarzenia.

Część z Was towarzyszyła nam w tej wędrówce, część była świadkami tego, jak WGC staje się nie tylko platformą do włączania gier, lecz również istotnym narzędziem komunikacyjnym, które przekazuje najnowsze wiadomości o grze, aktualizacjach i wydarzeniach specjalnych.

Mimo, iż zawsze jest miejsce na usprawnienia, jesteśmy zachwyceni tym, co udało się osiągnąć i jak obecnie radzi sobie WGC.

Jeśli spojrzymy na liczby — w 2019 roku przeprowadziliśmy 24 większe aktualizacje, które dotyczyły funkcjonalności, doświadczeń użytkowników oraz systemu logowania do gry. Wszystkie te aktualizacje ukształtowały Wargaming Game Center w obecną formę, którą tak bardzo sobie cenimy.

Co w takim razie teraz?

Zachęcamy Was do dołączenia do olbrzymiej społeczności graczy w WGC, o ile jeszcze z niej nie korzystacie, gdyż już wkrótce pojawią się kolejne aktualizacje i odjazdowe nowości.

W międzyczasie spieszymy Wam z następującą informacją: począwszy od 20 maja, przestaniemy wspierać Launcher w powodów technicznych. Oznacza to, że pobranie Launchera nie będzie możliwe dla tych, którzy woleli logować się do gry w ten sposób. Wszyscy gracze obecnie korzystający z Launchera zostaną automatycznie przeniesieni do WGC.

Po tym przekształceniu wszyscy gracze — nieważne, czy świeżo przyłączeni do WGC, czy starzy wyjadacze — zostaną obdarowani niesamowitymi przedmiotami w grze.

Czekajcie na więcej informacji w WGC.

 Zainstaluj WGC

3 Odpowiedzi do “WoWs: zakończenie wsparcia Launchera na rzecz WGC

Dodaj komentarz