WoWs: Wyprawa na biegun północny

Kapitanowie, w tym roku w World of Warships poczujecie noworoczną atmosferę wcześniej niż zwykle!

Wydarzenie Wyprawa na biegun północny rozpocznie się w aktualizacji 12.8. Wprowadzi osiem kolejnych tygodniowych łańcuchów misji bojowych i liczne nagrody za ich wypełnienie.

Misje bojowe

Początek: 6 paź, 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: 6 paź, 07:00
Koniec: 1 gru, 03:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: 1 gru, 03:00
Będziecie mogli wypełnić osiem kolejno dostępnych grup misji bojowych — po jednej w każdym tygodniu.

Wypełniajcie misje bojowe, by zdobywać żetony arktyczne — nowy tymczasowy zasób, który można wydać na różne przedmioty w Zbrojowni.

Wypełnijcie 3. i 7. grupę misji bojowych, żeby zdobyć specjalną tajemniczą nagrodę! Co to będzie? Nie chcemy psuć niespodzianki… Dowiecie się, gdy odpowiednia grupa misji bojowych stanie się dostępna.

Więcej informacji o wymaganiach tych misji bojowych znaleźć można w kliencie gry.

Nagrodą główną za wypełnienie wszystkich grup misji bojowych jest radziecki krążownik premium VIII D. POŻARSKI

Stępkę pod budowę krążownika projektu 68-bis Dmitrij Pożarski położono w fabryce nr 189 w lutym 1952 roku. Okręt zwodowano w czerwcu 1953 roku, a do służby wprowadzono w grudniu 1954 roku. W lutym 1955 został wcielony do Floty Północnej, ale latem tego roku przeniesiono go do Pietropawłowska Kamczackiego, gdzie stał się częścią 14. dywizjonu krążowników floty pacyficznej. W 1961 roku został przeniesiony do 9. dywizjonu okrętów do zwalczania okrętów podwodnych, a w 1967 — do 10. eskadry operacyjnej stacjonującej na Oceanie Indyjskim.

Krążownik uzbrojony jest w dwanaście dział baterii głównej kal. 152 mm strzelających pociskami PP o ulepszonych kątach rykoszetowania i płaskiej balistyce. Jest także wyposażony w dwie pięciorurowe wyrzutnie z torpedami o krótkim zasięgu. Okręt cechuje się dużymi uszkodzeniami na minutę i niezłą manewrowością, ale jego kamuflaż pozostawia nieco do życzenia. Jego sprzęt eksploatacyjny to Krótkotrwała wytwornica dymu i Sonda hydroakustyczna lub Obrona przeciwlotnicza na jednym miejscu.

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze