WoWs: wieści w Porcie

Wasz oddany zespół redakcyjny, który odpowiada za wiadomości o grze i przygotowuje dla Was artykuły, ma do Was sprawę! 

Wraz z kolegami z innych zespołów odpowiadamy za przygotowanie wszystkich materiałów, które widzicie na naszej stronie internetowej — od kolekcji historycznych fotografii po filmy z rozgrywką na YouTube.

Pracujemy bezustannie nad tym, by nawigacja pomiędzy naszymi publikacjami była jak najwygodniejsza i umożliwiała szybkie odnalezienie kluczowych informacji. Dziś opowiemy Wam o ważnych zmianach związanych z wiadomościami w naszej grze.

Główną nowinką jest zakładka WIADOMOŚCI w Porcie! Po kliknięciu ikony przejdziecie do obszaru, będącego naszą stroną internetową przeniesioną do samej gry. Tam znajdziecie wszystkie materiały, które publikowane są na naszej stronie internetowej. Jeśli przycisk podświetlony jest na kolor złoty, to po drugiej stronie czeka na Was prezent.

Jak już zapewne wiecie, cykl wydań naszych artykułów jest ściśle powiązany z aktualizacjami gry. Po każdej nowej aktualizacji pojawia się duży artykuł z listą zmian, w którym omawiamy wprowadzone nowości, nadchodzące wydarzenia i dostępne funkcje. Publikację tę znaleźć można pod pierwszą zakładką — wystarczy kliknąć przycisk z wizerunkiem kotwicy .

Zawartość artykułu ukaże się po prawej stronie ekranu. Kliknijcie sekcję, która najbardziej Was interesuje, a natychmiast zostaniecie przeniesieni do poszukiwanych informacji.

Druga zakładka zawiera materiały polecane. Aby ją wyświetlić, należy kliknąć pięcioramienną gwiazdę . Nasze algorytmy wystosują dla Was odpowiednie rekomendacje, w zależności od Waszego doświadczenia i aktywności w grze.

W trzeciej zakładce znajdziecie wszystkie wiadomości. Klikając przycisk z wizerunkiem otwartej gazety , otrzymacie dostęp do naszego kanału informacyjnego. Tam znajdziecie wszystkie owoce naszych prac nad World of Warships.

Dodajemy dzień konta premium Warships do wszystkich publikacji poświęconych aktualizacjom gry! W innych artykułach znajdziecie misje bojowe i przyjemne bonusy!

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze