WoWs: Więcej nagród za test publiczny 12.9

Rozpoczął się test publiczny aktualizacji 12.9.

Poza zwyczajowymi nagrodami za wykonywanie misji testu publicznego przygotowaliśmy też kilka dodatkowych okazji, żebyście mogli uzupełnić swoje zapasy o cenne przedmioty.

Jeśli wiecie już, jaka idea stoi za testem publicznym, przejdźcie śmiało od razu do sekcji z omówieniem nagród i informacjami o tym, jak je zdobyć.

Jeśli jednak nie słyszeliście wcześniej o teście publicznym, poświęćcie chwilę na przeczytanie tego artykułu na naszej stronie.

Dołączenie do serwera testu publicznego
Każdy gracz, który dołączy do serwera testu publicznego, otrzyma następujące nagrody.

Jednorazową nagrodę (raz na konto): 250 dublonów, 2 kontenery Więcej węgla oraz 1 specjalny kontener Taktyczny.

Jednorazową nagrodę przyznajemy również za pierwsze zalogowanie się do każdej sesji testu publicznego – 100 dublonów oraz 750 jedn. węgla.

specjalny kontener taktyczny

Zdobywajcie bazowe PD w bitwach losowych lub operacjach
Zdobywajcie bazowe PD w pojedynczej bitwie losowej lub operacji. Podczas rundy I 20 najlepszych graczy pod względem zdobytych bazowych PD otrzyma kontener z okrętami premium V, VI lub VII poziomu, a także żetony jubileuszowe. Podczas rundy II 20 najlepszych graczy pod względem zadanych uszkodzeń otrzyma takie same nagrody.

Zdobywajcie bazowe PD w bitwach losowych
Wśród graczy, którzy zdobędą przynajmniej 250 bazowych PD w jednej bitwie losowej i wypełnią ostatni etap wydarzenia „Zwycięski odzysk” w Zbrojowni, rozlosujemy żetony jubileuszowe.

Losowanie zostanie przeprowadzone oddzielnie po każdej rundzie testu publicznego.

Jak zawsze w teście publicznym dostępne będą również specjalne misje bojowe, dzięki którym zdobędziecie nagrody na serwerze głównym. Wszystkiego dowiecie się z tego artykułu. Wypełnijcie misje bojowe, by w nagrodę otrzymać jeszcze więcej zasobów!

ź: WoWs

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze