Wygraj okręt IX poziomu!
Rekruterzy i rekruci!
Tylko w tym tygodniu bitwy w dywizjonach toczone u boku Waszych rekrutów/rekruterów zapewniać będą więcej punktów rekrutacyjnych, ale to nie wszystko — dadzą Wam także szansę na zdobyciu okrętów premium wysokich poziomów, w tym IX-poziomowych IX Alaska i
IX Georgia! Wypełnijcie wystarczającą liczbę zadań, a otrzymacie także kamuflaże Powrót do szkoły i ekskluzywną flagę Stacji rekrutacyjnej.
Rekrutujcie, pomagajcie znajomym i zdobywajcie nagrody!
Czym jest Stacja rekrutacyjna? Kliknijcie tutaj, żeby dowiedzieć się więcej.
Premia do punktów rekrutacyjnych
W trakcie wydarzenia WSZYSTKIE bitwy rozgrywane w dywizjonie z rekrutami zapewnią Wam podwójną liczbę punktów rekrutacyjnych. Reguła ta stosowana jest także do premii za zwycięstwo, która dodawana jest do nagrody bazowej:
Jak to działa?
Od teraz do 27 kwietnia, otrzymywać będziecie „punkty” za każdym razem, gdy Wy lub Wasi rekruci wypełnicie pewne zadania w Stacji rekrutacyjnej:
REKTUTERZY |
|
Akceptacja zaproszenia i stoczenie 1 bitwy przez Rekruta* | 1 punkt |
Wygranie 10 bitew w dywizjonie z dowolną liczbą Rekrutów | 1 punkt |
Osiągniecie rekrutacyjnego kamienia milowego przez Rekruta** | 2 punkty |
|
|
Wygranie 10 bitew w dywizjonie ze swoim Rekruterem | 1 punkt |
Osiągniecie rekrutacyjnego kamienia milowego** | 2 punkty |
*Dowolny tryb gry z wyjątkiem pokojów treningowych
**Dla nowych graczy: stoczenie 1 bitwy okrętem VI poziomu, dla powracających graczy: wygranie 25 bitew okrętem poziomu IV–X
Każdy punkt to 1 los na loterii, która finał swój będzie mieć na koniec wydarzenia, więc im więcej punktów zdobędziecie, tym większe Wasze szanse na wygraną. Istnieją dwie osobne pule nagród: dla Rekruterów i dla Rekrutów:
Pula nagród dla Rekruterów
2x IX Georgia
2x IX Alaska
2x IX Azuma
5x kontenerów z okrętami premium VII poziomu
Pula nagród dla Rekrutów
5x kontenerów z okrętami premium VII poziomu
Uwaga: możecie wygrać tylko jedną z powyższych nagród.
Pule są osobne dla każdego z serwerów, więc szanse na wygranie rosną!
Nagrody gwarantowane
Jeśli gracz posiada 2 punkty, to następujące nagrody są dla niego gwarantowane:
- 5 kamuflaży Back-2-School
- Flaga Stacji rekrutacyjnej (tylko dla Rekruterów)
Niestety nie ma żadnego zautomatyzowanego systemu śledzenia punktów w grze.