WoWs: tygodniowe misje bojowe

Jeszcze więcej nagród!

Kapitanowie!

Dostępne są nowe misje bojowe! Przekonajcie się jakie premie i nagrody czekają na Was w przyszłym tygodniu.

Grupy misji bojowych i Francesco Caracciolo

Wykonanie grup misji bojowych pozwoli Wam zdobyć do 9500 żetonów włoskich, stały kamuflaż Rzymski dla okrętu VI Andrea Doria, a także pancernik VII Francesco Caracciolo z miejscem w porcie oraz dowódcą z 6 pkt. umiejętności.

Żetony włoskie to tymczasowy zasób w wydarzeniu Włoskie pancerniki. Do końca wersji 0.10.2 żetony włoskie można wymienić na różne przedmioty w grze, w tym wczesny dostęp do okrętów IV Dante AlighieriV Conte di CavourVI Andrea Doria oraz VIII Vittorio Veneto, a także stałe kamuflaże Legion i Rzymski.


Potyczki

Początek: Pon. 08 Mar. 09:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Pon. 08 Mar. 09:00
Koniec: Pon. 15 Mar. 02:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Pon. 15 Mar. 02:00

Aby ukończyć łańcuch misji bojowych, musicie zwyciężać w zaktualizowanych potyczkach. W nagrodę otrzymacie kredyty, węgiel, elitarne PD oraz sygnały.


Międzynarodowy Dzień Kobiet

Początek: Pt. 05 Mar. 06:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Pt. 05 Mar. 06:00
Koniec: Wt. 09 Mar. 06:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Wt. 09 Mar. 06:00

Aby ukończyć łańcuch misji bojowych, musicie zadawać uszkodzenia i zwyciężać w bitwach, a także zdobywać baretki „Zajęcie”, „Pomoc w zajęciu” oraz „Obrona”. W nagrodę otrzymacie do pięciu kamuflaży Międzynarodowy Dzień Kobiet.

Możecie ukończyć ten łańcuch misji bojowych za sterami okrętów z poziomów V–X w operacjach, potyczkach, a także bitwach losowych, rankingowych i kooperacyjnych.

Dodaj komentarz