WoWs: tygodniowe misje bojowe

Bitwa koło wyspy Rennell.

Kapitanowie!

Dostępne są nowe misje bojowe! Przekonajcie się jakie premie i nagrody czekają na Was w przyszłym tygodniu.

Grupy misji bojowych

Ostatnie dwie grupy misji bojowych zostaną udostępnione w lutym. Wypełniając trzecią i czwartą grupę, możecie zdobyć nawet 5 kontenerów „Wędrówka na Zachód”, jak również sygnały i kamuflaże. W ramach nagrody głównej otrzymacie okręt VI Anshan z miejscem w porcie oraz dowódcą z 6 pkt. umiejętności.


Bitwa koło wyspy Rennell

29 oraz 30 stycznia 1943 roku japońskie bombowce i bombowce torpedowe zniszczyły ciężki krążownik i niszczyciela, które należały do amerykańskiej eskadry podczas bitwy w południowej części Wysp Salomona. Zwycięstwo pomogło japońskim jednostkom pomyślnie zakończyć tajną ewakuację wyspy Guadalcanal.

Początek: Pt. 29 Sty. 06:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Pt. 29 Sty. 06:00
Koniec: Pon. 01 Lut. 06:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Pon. 01 Lut. 06:00

Aby ukończyć łańcuch misji bojowych, należy zdobywać baretki „Zniszczenia”, zestrzeliwać samoloty przeciwnika oraz zadawać uszkodzenia. W nagrodę za wypełnianie części łańcucha misji bojowych otrzymacie flagi sygnałowe. Nagrodą końcową będą 3 kamuflaże „To Twój dzień, Dowódco!”.

Premie zapewniane przez kamuflaż

  • −3% wykrywalności okrętu z powierzchni wody
  • +4% maksymalnego rozrzutu pocisków wystrzeliwanych przez przeciwnika w kierunku Twojego okrętu
  • +250% PD dowódcy za bitwę
  • +250% wolnych PD za bitwę

Możecie ukończyć ten łańcuch misji bojowych za sterami okrętów z poziomów V–X w bitwach losowych, rankingowych i kooperacyjnych, a także w operacjach.

ź: WoWs

Dodaj komentarz