WoWs: tygodniowe misje bojowe

Wybuch II wojny światowej.

Dostępne są nowe misje bojowe! Przekonajcie się jakie premie i nagrody czekają na Was w przyszłym tygodniu.

Dyrektywy

Czwarta i ostatnia dyrektywa zostanie udostępniona w tym tygodniu. Za wypełnianie misji i dyrektyw nagrodzimy Was kontenerami Marynarka Niemiec oraz Kriegsmarine, a także stałym kamuflażem Krzyż Żelazny dla okrętu IX Pommern.

Kontenery Kriegsmarine mogą zawierać niemieckie okręty, w tym także IX Pommern z dowódcą z 10 punktami umiejętności, a także sygnały, wolne PD, konto premium Warships i inne wartościowe przedmioty w grze.

Gamescom 2020

Gamescom − największa europejska cyfrowa wystawa i konferencja — jedno z najważniejszych corocznych wydarzeń w gamingowym kalendarzu!

Początek: Cz. 27 Sie. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 27 Sie. 07:00
Koniec: Pon. 07 Wrz. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pon. 07 Wrz. 07:00
Misja bojowa

Żeby wypełnić wszystkie misje, należy zdobyć kredyty i baretki. Otrzymacie trzy kamuflaże gamescom Czarny za wypełnienie pierwszego etapu misji bojowej i trzy kamuflaże gamescom Niebieski za drugi etap. Za wypełnienie całego łańcucha zostaniecie nagrodzeni kontenerem Więcej zasobów.

Możecie ukończyć ten łańcuch misji bojowych za sterami okrętów z poziomów V–X w bitwach losowych, rankingowych i kooperacyjnych.


Wybuch II wojny światowej

Początek: Wt. 01 Wrz. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Wt. 01 Wrz. 07:00
Koniec: Pon. 07 Wrz. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pon. 07 Wrz. 07:00

Najbardziej krwawa wojna w historii ludzkości rozpoczęła się 1 września 1939 roku. Wzięły w niej udział 62 z 73 istniejących krajów — 80% ówczesnego świata. Okręty toczyły walki na wszystkich oceanach naszej planety.

Misja bojowa

Żeby ukończyć łańcuch misji bojowych, należy zdobyć baretki „Zniszczenie” i „Trafienie w cytadelę”, a także zadawać uszkodzenia przeciwnikom. Każdy z trzech etapów misji gwarantuje Wam dwa jednorazowe kamuflaże Nieprzerwany ogień, a nagrodą główną za ukończenie całego łańcucha jest 400 000 kredytów. Więcej szczegółów znajdziecie w sekcji Misje bojowe.

Możecie ukończyć ten łańcuch misji bojowych za sterami okrętów z poziomów V–X w operacjach, bitwach losowych i kooperacyjnych.

Dodaj komentarz