WoWs: suchy dok

Bourgogne.

World of Warships to największa wirtualna stocznia na świecie.

Jakość pracy wykonywanej przez naszych artystów poprawia się z roku na rok, a wymagania co do szczegółowości modeli nieustannie rosną. Niestety, kamera w grze nie jest w stanie wyeksponować wszystkich szczegółów i piękna ich dzieł. W serii Suchy dok będziecie mogli doświadczyć wyrafinowanego piękna naszych modeli w grze oraz należycie docenić przywiązanie do szczegółów w rozkładzie różnorakich obiektów na ich pokładach.

Dzisiaj skupimy się na francuskim pancerniku X poziomu! Bourgogne to projekt francuskiego pancernika, będący owocem dalszych prac nad Richelieu, został zaprojektowany jako odpowiedź na niemieckie pancerniki typu H.

II wojna światowa uniemożliwiła budowę serii czterech okrętów tego typu — Alsace, Normandie, Flandre oraz Bourgogne. W World of Warships pancernik został zaprezentowany w swojej zmodernizowanej wersji z baterią dodatkową oraz uzbrojeniem przeciwlotniczym z końca lat 40. i początku 50. ubiegłego wieku. Okręt może poszczycić się szybkością i dobrym zasięgiem strzału.

Podoba Wam się ta seria? Subskrybujcie nasz kanał, aby nie przegapić nowych odcinków!

 SUBSKRYBUJ KANAŁ

ź: WoWs

0 0 votes
Oceń wpis:
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze